X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nataliyaa Znajoma
    Postów: 20 1

    Wysłany: 26 października 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/f3170ddec77525d2f3e 37ec1fe6a876d
    tutajz najduje sie wykres temperatur z tego cyklu.
    czy to normalne, że na początku cykle te temperatury nie były niskie? Proszę o pomoc w interpretacji.
    cykl wywołany luteiną 50. 1 i 3 dc-krwawienie skapsze
    2,4,5dc- normalne
    6,7dc-brudzenie
    seksu z partnerem nie uprawiamy, tylko petting

  • Dzasta51 Debiutantka
    Postów: 14 29

    Wysłany: 26 października 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/wykres.html?nick=dzasta51

    Możecie spojrzeć? Z góry dziękuje :)

    97651a68b9f83f2953e212ebea3688de.png
    f2w39n7370qfuhhw.png
  • paola1205 Koleżanka
    Postów: 87 14

    Wysłany: 27 października 2014, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, powiedzcie mi czy takie skoki temperatury jak u mnie są w porządku? Dodam, że nie byłam przeziębiona i nie chorowałam. Nie przyjmowałam też żadnych leków.

    48bfac7453b2492babbb0977882bad13.png

    km5stv73b57ghe1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę dziewczyny spójrzcie na mój wykres czemu jeszcze nie mam skoku temperatury przy pozytywnym tescie owu i sluzie plodnym czy to juz cykl bezowulacyjny czy szansa na owu jest jeszcze jutro i skok nastapi tez jutro?dodam ze to moj drugi tak dlugi cykl i pozny termin owu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2014, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola1205 - skoki temperatury sa wywolane roznymi czynnikami choroba poznym snem piciem alkoholu zlym termometrem ale tez zaburzeniami hormonalnymi wiec ciezko jednoznacznie odpowiedziec

  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 28 października 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola1205 - jeśli mierzysz elektronicznym termometrem z jednym miejscem po przecinku (na to wygląda) to Twoje pomiary mogą być nieprecyzyjne. Takie termometry nie nadają się do obserwacji i to może wpływać na wygląd Twoich wykresów. Najlepsze są szklane albo ew. owulacyjne termometry elektroniczne, takie z dwoma miejscami po przecinku.

    Jeśli mierzysz codziennie o tej samej porze i w tym samym miejscu to nie powinnaś mieć zbyt dużych, częstych wahań. To może świadczyć o jakiejś nieprawidłowości. Obecnie weź też poprawkę na zmianę czasu, mierzysz o 7.00 czyli wg starego czasu o 8.00, co może wpływać na czytelność wykresu.

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 28 października 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka - pozytywny test owulacyjny świadczy o tym, że organizm szykuje się do owulacji, która może nastąpić w ciągu kilku dni, ale jej termin może się też przesunąć. Podobnie jest ze śluzem. Trudno przewidzieć kiedy nastąpi skok. Wykorzystaj te dni płodne najlepiej jak możesz ;)

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ