X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w odczytaniu wyniku testu owulacyjnego
Odpowiedz

Pomoc w odczytaniu wyniku testu owulacyjnego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolinka22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Mam ogromną prośbę bo sama już głupieję, czy wynik testu owulacyjnego jest wg was pozytywny?
    http://zapodaj.net/152a0e7352bad.jpg.html
    test robiłam 7 grudnia, stosunek był 8 i 9 grudnia, jest choć cień szansy na ciążę?

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie kreska jest troszeczke slabsza od tej kontrolnej jak na moje oko ale dla mnie test pozytywny.mi jeszcze mniej sie zabarwiala przy owulce

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Karolinka22 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 grudnia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie, stosunek był dzień po rano więc jakaś nadzieja jest

  • Ciężarówka Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dla mnie jest negatywny. radziłabym powtórzyć jutro. ale stosunek nie zaszkodzi :)

  • Ciężarówka Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 13 grudnia 2015, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam , nie doczytałam ,że test jest z 7 grudnia. nadzieja zawsze jest :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ