X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomóżcie ocenić wykres !!!
Odpowiedz

Pomóżcie ocenić wykres !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, waszym zdaniem była owulacja czy nie...

    5a84ddd66a7e09387e12aed682729c74.png

  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 9 października 2014, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś koło 13 dnia cyklu mogło się dziać, ale nie jestem pewna.

    lv8pusw.png
  • wizażystka24 Koleżanka
    Postów: 33 7

    Wysłany: 9 października 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem nie było jeszcze :( jesteśmy w podobnym dniu cyklu i u mnie też jeszcze nie było :(

    wizażystka24
    uiklbadvw6l77cx3.png

    uiklbadvlo6h3tx7.png

    [link=https://www.suwaczki.com/]j4x9d
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A po co bralas dupka przed owu? Dupek sie bierze 3 dni po owu, tak sobie zablokowalas owulacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam bo mam strasznie niski progesteron i lekarz mi zalecił brać od 14 do 25 dnia cyklu

  • mikimiki25 Koleżanka
    Postów: 40 46

    Wysłany: 14 października 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Kobitki :)

    Staramy się o dzidzię od 2 cykli, w tym miesiącu zaczęłam mierzyć temp.. 3 miesiące temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, przez ten czas miałam bardzo regularne 28 dniowe cykle. W tym miesiącu coś jest inaczej... Na początku cyklu miałam spore zatrucie pokarmowe, może dlatego wszystko się przesunęło. W tym miesiącu owulke powinnam mieć 08.10, ale nie jest zaznaczona na wykresie a po objawach wygląda na to że owulacja była później nawet pokryło się to z testami... Dziewczyny powiedzcie mi co tym myślicie??

    Mam nadzieję że wykres jest na dole ;P

    fa0d9f7caa20eb6aaf09103889289fc5.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2014, 18:58

    hchyugpj0xgdpz0f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ