X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Problemy z pocięciem
Odpowiedz

Problemy z pocięciem

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natasha✌️ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie 💗
    Kochane kobitki pisze po raz pierwszy choć problem mój jest ogromny.
    Staramy się z mężem już 7 miesięcy o dziecko. Próby niestety każdego miesiąca są nie owocne. Jestem kobietą która jest ponad 3 lata po przeszczepie nerki. Jestem pod stałą kontrolą Transplantolog który po latach oczekiwań wyraził zgodę na ciążę. Problem polega na tym że mieszkam w Holandii i wizyta u ginekologa nie jest możliwa nie chodzi o to że nie mam czasu czy coś podobnego . Po prostu tutaj wizyta u ginekologa odbywa się tylko w przypadku gdy stan kobiety jest zagrożony. Piszę do Was bo liczę że może ktoś zobaczy mój wykres i pomoże mi ocenić czy w moich cyklach zachodzi do owulacji. Od tego cyklu lekarz z Polski ginekolog zalecił branie luteiny od 16 dnia cyklu przez 10 dni . Robię jak zalecił ale kolejny miesiąc z rzędu moja temperatura jest nie za wysoka. Moja temperatura nigdy nie doszła do 37 stopni. Dziewczynki czy może któraś z Was może ocenić mój test? Pomoc mi przejść przez ten ciężki dla mnie czas . Z góry dziękuję za każdą pomoc i sugestie. Pozdrawiam

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 20 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twoja temperatura nie musi dochodzić do 37 stopni, ważne żeby była o 0,2 wyższa od podstawowej. Badałaś sobie progesteron, prolaktyne? O której godzinie mierzysz temperaturę i w jakim miejscu?

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ