X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Progesteron wyniki proszę o pomoc
Odpowiedz

Progesteron wyniki proszę o pomoc

Oceń ten wątek:
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w którym DC jesteś i ile po ovu ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2018, 09:04

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Isaura81 wrote:
    A w którym DC jesteś i ile po ovu ?
    30dc, a po owulacji technicznie 9 dzień a w praktyce kto to wie.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 28 czerwca 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    30dc, a po owulacji technicznie 9 dzień a w praktyce kto to wie.

    No to wcale sie niw rozwiały bo testy lubią później wychodzić ;)
    Jesli chcesz wiedzieć wcześniej to lepiej będzie jak pójdziesz do laboratorium na zbadanie poziomy bhcg z krwi. Tam szybciej i dokładniej wychodzą niz domowe testy które są mniej czułe.

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    30dc, a po owulacji technicznie 9 dzień a w praktyce kto to wie.

    No to masz długie cykle i nie wyjdzie ci tak szybko test ;-) wynik progesteronu ładny i ovulka była. Teraz czekać kilka dni na testowanie.

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 03:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi poprzednim razem pokazało cień w 12 dniu cyklu dopiero, więc za wczesnie zrobiłaś test moim zdaniem, powtórz za parę dni :)

  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jesli moj progesteron 8dpo byl ok. 15 to to wskazuje jednoznacznie ze owulacja byla? Bo slyszalam ze jesli chodzi o temp to czasami pomimo wzrostu owulki nie bylo, a jak to jest z progesteronem?

    10.09.2019 Marcel
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleczka94 wrote:
    Dziewczyny, czy jesli moj progesteron 8dpo byl ok. 15 to to wskazuje jednoznacznie ze owulacja byla? Bo slyszalam ze jesli chodzi o temp to czasami pomimo wzrostu owulki nie bylo, a jak to jest z progesteronem?

    Progesteron rośnie po owulacji. Jesli nie byłoby owulacji to nie urósłby do,takiego wyniku. Także no-była na pewno ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • Isaura81 Autorytet
    Postów: 1115 465

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po potwierdzonym monitoringu i 100 % ovulacji miałam progesteron 7 dpo na poziomie 11.47

    Isaura l.37, 9 CS o 3 dziecko
    HSG - drożne jajowody
    Niedomoga lutealna
    Zioła ojca sroki nr 3
  • Oleczka94 Autorytet
    Postów: 2272 441

    Wysłany: 29 czerwca 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aa no to bardzo sie ciesze. A co mowi prolaktyna 59 (nie wiem co to za numerek przy prolaktynie) z wynikiem 349,7 ulU/ml robiona tego samego dnia?
    Nie mialam mozliwosci zrobic jej w 1 fazie cyklu wiec nie wiem jak tam sie to przedstawia, ale chodzi mi o to czy np. Tym wynikiem moge cos wysugerowac odnosnie 1 fazy? Czy np. Nie jest za wysoka ?

    10.09.2019 Marcel
  • frankapzn Przyjaciółka
    Postów: 102 86

    Wysłany: 4 października 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem co myśleć....mam cykle 29 dniowe w tym cyklu robiłam testy owulacyjne,były starania o malucha i wielka nadzieja. W 15 dniu cyklu test wyszedł pozytywny. 7 dni później zrobiłam progesteron żeby sprawić czy była owulacja i wynik wyszedł ponad 15. dziś nagle 5 dni przed planowanym okresem mam palamienia i kłucie w pachwinie wiec pewnie idzie @... czy to może być jednak wina niskiego progesteronu?
    Dodam że niestety ale już raz poroniłam i mam Hashimoto (hormony tarczycowe w normie)

    Ona :33 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai
    On: 38 🧡wszystkie badania ok
    6 lat starań 1 poronienie
    Pocztą stymulacji 12.2023 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉
    01.24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚🥚🥚12 dobrej jakości 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭😭😭
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 4 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie masz niskiego progesteronu tylko w normie:) po prostu "nie pykło" w tym cyklu i zaczał progesteron spadac datego zauważyłaś plamienie bo zaczyna sie okres

  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 4 października 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten wynik progesteronu świadczy ze owulacja była :) a to jest ważne :)

  • frankapzn Przyjaciółka
    Postów: 102 86

    Wysłany: 4 października 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megiiiii wrote:
    ten wynik progesteronu świadczy ze owulacja była :) a to jest ważne :)
    dzieki za odpowiedź:) a czy to normalne ze pomimo plamiec utrzymuje sie wysok temperatura? ponad 37 od kilku dni?

    Ona :33 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai
    On: 38 🧡wszystkie badania ok
    6 lat starań 1 poronienie
    Pocztą stymulacji 12.2023 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉
    01.24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚🥚🥚12 dobrej jakości 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭😭😭
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 5 października 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozliwe ze masz jakiś stan zapalny w organizmie dlatego masz temperaturę podwyzszoną. Musisz zaobserwowac czy jak sie @ rozwinie temperatura ci spadnie bo plamienie to jeszcze jest poprzedni cykl. Czasem temperatura spada np w drugim dniu @ zalezy od organizmu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam zawszs plamienia przed @ i wysoką temp Albo spadała dzień przed @ albo do 2 dnia @ Jakby bez związku było Obserwuj następne cykle Jak w ogóle nie spadnie to trzeba wziąć pod uwagę infekcje

  • Aa1 Koleżanka
    Postów: 42 20

    Wysłany: 8 października 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Robiłam dziś badanie progesteronu i wynik wyniosi 34,31ng/ml w 21 DC i 7 dni po ow.Czy to znaczy że taki wynik mówi ,że ten dzień szczytowy był.Prosze o interpretację.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 października 2018, 13:58

    Po długiej drodze jest to szczęście !!!!!
  • megiiiii Koleżanka
    Postów: 54 21

    Wysłany: 8 października 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest piękny progesteron ciążowy :) czy starasz sie o dziecko? jakie masz temperatury?

  • Aa1 Koleżanka
    Postów: 42 20

    Wysłany: 8 października 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megiiiii wrote:
    to jest piękny progesteron ciążowy :) czy starasz sie o dziecko? jakie masz temperatury?
    Jestem po sierpniowym poronieniu,jest to mój pierwszy cykl od straty i stwierdziłam ,że nie ma na co czekać tylko trzeba odrazu wziąć się za ponowne starania . Temperatura jest podwyższona od 3 dni 36,8 -36,9 zobaczymy za kilka dni czy nie zacznie spadać.

    Desire87 lubi tę wiadomość

    Po długiej drodze jest to szczęście !!!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Ja staram się już 4 cykl po poronieniu,obecnie przyjmuje clo,dziś jest 4 dpo chciałabym zapytać,jaki wynik świadczy o przebytej owulacji? Będe w piątek badać proga bo już drugi cykl na clo i jak narazie ciąży nie ma ....

  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 11 października 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 14dc miałam podany Pregnyl i dzis 20dc zrobilam wynik progesteronu wynosi 56,84 ng/ml co myślicie? Pewnie pregnyl miał wpływ na ten wynik...w poprzednim cyklu niestymulowanym wyniósł 19,18ng/ml również w 20dc...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 22:52

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ