X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Proszę o sprawdzenie mojego cyklu :)
Odpowiedz

Proszę o sprawdzenie mojego cyklu :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ola88 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) mam ogromną prośbę, a mianowicie, chodzi mi o interpretację mojego cyklu, wg lekarza 24.12 miałam owulację (pęcherzyki pękły) dnia 21.12 pęcherzyki były dwa w lewym jajniku, oba miały po 14mm.

    Natomiast od 28.12 do 01.01 byłam chora, katar, chrypa, trochę gorączki i kaszel - który to towarzyszy mi po dziś dzień ;)

    Czy w ogóle mam jakieś szanse? że w ogóle coś się udało?
    Dodam że choruję na niedoczynność tarczycy.


    Pozdrawiam i dziękuję :)

    23fc726d4eda73749948f96c0925fb0c.png
  • bilibili Autorytet
    Postów: 336 204

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się,że szanse to masz, temperaturka troszkę spadła w odpowiednim moemncie i z tego co widzę minimalnie wzsrasta. 9 dzień to troszkę szybko na testowanie, dopiero ok 10 spróbowałabym z krwi a domowy to nie wcześniej jak 14stego.

    Moje Szczescia <3 <3
    atdcx1hpbj059zyp.png
    kjmn8ribwtcqbjz6.png
    [img][/img]6sut3e3k6nypft3a.png
  • ola88 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 6 stycznia 2013, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie chodzi o to że owulacja nie była 28 grudnia tak jak tutaj pokazuje program (nie umiem tego zmienić), tylko ona była 24 grudnia (byłam na monitoringu cyklu i wtedy to pęcherzyki pękły) więc teraz nie wiem czy jest jakaś szansa....

    23fc726d4eda73749948f96c0925fb0c.png
  • lady 1 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 20 stycznia 2013, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a co sądzicie o moim wykresie?ja jeszcze nie mam doświadczenia jeśli chodzi o odczytywanie wykresów jeszcze się nie orientuję za bardzo,kurcze pomóżcie w jaki sposób macie miniatury wykresów bo nie potrafię

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2013, 21:41

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ