X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów przesuwająca się owulacja
Odpowiedz

przesuwająca się owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • guścia Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 13 października 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziwny mam ten cykl. Myślałam, że owu będzie w 20 dc, bo test owulacyjny pozytywny, śluz płodny i skok temperatury, ale temperatura spadła na dwa dni i ovu przesunęło mi owu na 23 dc. Dziś przesunęło na 16 dc, więc sama wyznaczyłam znów na 23. Co myślicie o tym pierwszym nieudanym skoku temp i o tym kiedy w końcu była owu?
    d25c64d27f65a1e80a8cbcdc38813788.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2019, 08:26

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ