X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów przesuwająca się owulacja
Odpowiedz

przesuwająca się owulacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • guścia Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 13 października 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziwny mam ten cykl. Myślałam, że owu będzie w 20 dc, bo test owulacyjny pozytywny, śluz płodny i skok temperatury, ale temperatura spadła na dwa dni i ovu przesunęło mi owu na 23 dc. Dziś przesunęło na 16 dc, więc sama wyznaczyłam znów na 23. Co myślicie o tym pierwszym nieudanym skoku temp i o tym kiedy w końcu była owu?
    d25c64d27f65a1e80a8cbcdc38813788.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2019, 08:26

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ