X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Seks w dni płodne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mvrta Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj uprawiałam seks z chłopakiem i według kalendarzyka miałam najprawdopodobniej dni płodne. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa i wytrysk nastąpił na zewnątrz. Czy jest możliwość ciąży?
    Dodam ze gumka była założona tylko do połowy tak aby ochraniała główkę

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 1 września 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że juz jesteś w ciazy

    Marylove, Beti82, Seli, szona, Girl25 lubią tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • mvrta Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 września 2019, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego tak myślisz? Według kalendarzyka były dni płodne ale po obserwacji śluzu, śluz typowo płodny wystepuje dopiero od 2 dni

    Czy mogę już zrobić test ciążowy?

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 3 września 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weź się w garść dziewczyno. 15 lat masz? Zdecydowanie za wcześnie na sex!

    Girl25 lubi tę wiadomość

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • mvrta Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 3 września 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie mam 15 lat i pytam całkowicie poważnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mvrta wrote:
    Dzisiaj uprawiałam seks z chłopakiem i według kalendarzyka miałam najprawdopodobniej dni płodne. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywa i wytrysk nastąpił na zewnątrz. Czy jest możliwość ciąży?
    Dodam ze gumka była założona tylko do połowy tak aby ochraniała główkę

    Jak mogłaś zajść w ciążę skoro uprawialiście seks w gumce i nie skonczyliscie w Tobie? Ile masz lat? Od samego włożenia się w ciążę nie zachodzi 🤔

    Minisia82 lubi tę wiadomość

  • Lalia Autorytet
    Postów: 8422 18521

    Wysłany: 9 listopada 2019, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roksana wrote:
    Jak mogłaś zajść w ciążę skoro uprawialiście seks w gumce i nie skonczyliscie w Tobie? Ile masz lat? Od samego włożenia się w ciążę nie zachodzi 🤔


    Roksana, od samego "włożenia" jak to brzydko nazwalas, można zajść, bo nawet jeśli chłopak nie miał wtrysku to jest jeszcze coś takiego jak ejakulat, czyli płyn pojawiający się przy podnieceniu i on może zawierać śladowe ilości plemników, szanse zapłodnienia w ten sposób są minimalne ale jednak są. Zwłaszcza że prezerwatywa była założona do połowy, czyli niepoprawnie więc jest szansa że z niej coś wycieklo, a jak był wtedy płodny śluz to plemniki mogły się przemiescic.

    Mvrta, szanse są naprawdę minimalne że po takim stosunku zaszlas w ciążę, ale to jest możliwe.
    Z testem ciazowym poczekaj najlepiej do dnia spodziewanej miesiączki.

    Natalka, Roksana, nie obrazajcie tu nikogo bo dziewczyna przyszła zapytać a nie żeby ja oceniać

    "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
    Św. Augustyn


    💙💙 Aleksander 💙💙
    🎂18.12.2020 r. (38+4)🕖 7:12 ⚖️ 3500g📏 53 cm
    age.png

    💙💙 Kacper 💙💙
    🎂13.01.2023 r. (39+1) 🕐00:57 ⚖️3280 g 📏58 cm
    age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ