X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Śluz płodny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 21 października 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny doradźcie mi co jest? Od ośmiu dni mam śluz płodny. Cały czas jest rozciągliwy. Według moich statystyk, temperatury i testów owulacyjnych jestem już po owu, a śluz dalej płodny.
    Czy to jakieś zaburzenia? Czy mam się tym przejmować?
    Biorę drugi cykl Bromergon i od dzisiaj Duphaston plus suplementy.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 21 października 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opóźniona wrote:
    Dziewczyny doradźcie mi co jest? Od ośmiu dni mam śluz płodny. Cały czas jest rozciągliwy. Według moich statystyk, temperatury i testów owulacyjnych jestem już po owu, a śluz dalej płodny.
    Czy to jakieś zaburzenia? Czy mam się tym przejmować?
    Biorę drugi cykl Bromergon i od dzisiaj Duphaston plus suplementy.
    Ja tam bym sie nie przejmowalaa cieszyla ze wogole mam sluzplodmy bo u mnie to jak kot naplakal ;) moze tak reagujesz na dupka

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 21 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko dupka biorę od dzisiaj.
    Biorąc pod uwagę interpretację cyklu według śluzu, cały czas mam dni płodne. Świruję już &)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2015, 17:25


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ