X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny w dniach przypadających na okres?
Odpowiedz

Śluz płodny w dniach przypadających na okres?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja tez chyba pozno mialam owu bo tez Mialan sluz plodny,a @jeszcze nie przylazl,Daly czas czekam...

  • EwkaM Znajoma
    Postów: 30 2

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:) Ja również mam śluz rozciągliwy przed okresem. Pierwszy raz mi się to dzieje.

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej:) a ja mam takie pytanie- co może oznaczać śluz rozciągliwy w czasie okresu?
    to normalne czy problem z jakimś hormonem?

    Mendy lubi tę wiadomość

    justi
  • Mendy Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie. co to oznacza?

  • agnese Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 16 sierpnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie co to znaczy? Też miałam przed samą miesiączką jak kurze białko i później w trakcie także czy to jest wina hormonów? Dodam że raz na jakiś czas takie coś się dzieje nie co miesiąc

    Agnes
  • lola1 Przyjaciółka
    Postów: 108 47

    Wysłany: 9 września 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytałam, ze taki śluz przed szyjka sugeruje zmniejszającą sie ilość progesteronu. Natomiast mój gin mi tłumaczył kiedys, ze moze to być np kilka dni kiedy powstaje czop tylko wtedy ten śluz jest pomieszany. Troche jak kurze białko w białym kremie.

    Ja miałam cos takiego w tym cyklu. Na dwa dni pojawił sie śluz płodny i znikł później. Teraz jest jak krem. Nie wiem czy to cos sugeruje. Jak bede znac odpowiedz czy się udalo to napisze :) swoja droga jestem juz po terminie @ a ten śluz byl wlasnie w dniach kiedy ona miała byc. Tak w mojej glowie tli sie myśl czy to czasem na dniach przed @ nie zaskoczylo i progesteron nie poszedł w gore.

    oar83e3ku4iy5lvz.png
  • CzarnaV Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 10 listopada 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam taki śluz, troszkę brzuch z lewej strony ściska ale delikatnie jestem dzień przed okresem piersi bolą jak nie wiem, a z badania wynika ze jest nisko, twarda i zamknieta o.O.. nie wiem juz o co chodzi ale test oczywiście negatywny:/ chyba nigdy się nie doczekam... https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/sluz-plodny-w-dniach-przypadajacych-na-okres,763.html#

  • Kla Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie śluz płodny występował 12-13 dc, a dziś mam 24 dc i znów zauważyłam trochę śluzu płodnego. Dziś dochodzi ból jajników i brzucha jak na okres. Nie wiem o co chodzi. Cykle zazwyczaj 32-33. Ja szyjki nie badam bo nie umiem.
    Czarna daj znać czy @ przyszła.

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 14 listopada 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ostatnio pierwszy raz w mojej karierze idealnie przezroczysty śluz i jednoczesnie okres miałam po CLO. nie wiem o co chodzi, może jakies hormony zwariowały. znowu teraz, kiedy jestem w 14 dc i owulacja właśnie powinna się zbliżać lub nawet trwać nie mam ani grama śluzu płodnego, właściwie to żadnego. nawet po 10 dniach brania oeparolu na poprawę

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Naderek Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już 3 dzień wodnisty śluz, jest go bardzo dużo. Dodam, że nigdy nie miałam tak prze @. A @ powinnam mieć za 4 dni. O dziwo nie bolą mnie w ogóle piersi tak jak zawsze przed @. Nie wiem co to może zwiastować, ale test dzisiaj negatywny...

    Naderek
  • Mamamija Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 30 października 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja jestem po @ i od razu mam śluz jak białko kurze czyli płodny Ale temperatura jest dalej niska i zazwyczaj rosnie w 13 dniu cyklu. To której informacji mam ufać? Hmm

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 31 października 2017, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamamija wrote:
    Dziewczyny a ja jestem po @ i od razu mam śluz jak białko kurze czyli płodny Ale temperatura jest dalej niska i zazwyczaj rosnie w 13 dniu cyklu. To której informacji mam ufać? Hmm

    Ja tak zawsze mam. Pod koniec @ albo zaraz po mam 1-3dni płodny śluz potem przerwa i potem ten "prawidłowy" śluz owulacyjny ;)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • juna Autorytet
    Postów: 1419 689

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuję się do wątku. Dzisiaj 24dc a od wczoraj dużo wodnistego, przezroczystego śluzu. Okres wypada za 4 dni. Owulacja potwierdzona monitoringiem. Pierwszy raz mam taki śluz w tej fazie cyklu, zawsze był biały i kremowy.

    l22nmg7ydnf5539r.png

    Fragmentacja DNA: 42%
    Wynik po 3 miesiącach suplementacji: 5% (!!!) 😊

    07.19r. Ruszamy z in vitro (krótki protokół)
    22.07 punkcja, zapłodnione 6 komórek
    27.07 ET blastocysty
    beta 2.08 (6dpt) 13,59
    beta 5.08 (9dpt) 65,87
    beta 7.08 (11dpt) 154,29
    21.08 (25dpt) mamy ❤️😍
    24.04.20 nasz Skarb jest już z nami 🥰

    ❄️❄️ Na zimowisku
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 24 listopada 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juna wrote:
    Dopisuję się do wątku. Dzisiaj 24dc a od wczoraj dużo wodnistego, przezroczystego śluzu. Okres wypada za 4 dni. Owulacja potwierdzona monitoringiem. Pierwszy raz mam taki śluz w tej fazie cyklu, zawsze był biały i kremowy.
    Też tak mam i nie wiem o co chodzi

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • plemniczka Autorytet
    Postów: 3730 7598

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny no tez mnie to zastanawia skad ten rozciahliwy przezroczysty sluz przed @ i czy to normalne

    2nn3skjo0mk8tm7j.png

    0ep1dkp.png
  • Kat83 Autorytet
    Postów: 951 285

    Wysłany: 26 grudnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuje sie, tez nie za bardzo rozumiem a wlasnie zauwazylam dzisiaj. 9dpo.

    60 cs......
    PCO
    7 cykli z Clo
    hsg 05.16 jajowody drozne
    laparo 08.17 tuning :)
  • Ewelina wciąż czeka na 2 kresko Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze ktoś?
    Okres spóźnia mi się 4 dni, cały czas czuje uczucie wolności, śluz przezroczysty i ciągnący. Niestety testy negatywne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 09:54

    Ewelina
  • Madziulka1991 Koleżanka
    Postów: 45 3

    Wysłany: 16 stycznia 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w takiej samej sytuacji @ spóźnia się już 4 dzień podwyższona temperatura śluz raz wonisty na drugi dzień biały i ciągnący test wczoraj negatywne z popoluniowego moczu. Jeszcze doczekam 2 dni jak @ się nie pojawi to zrobię następny z porannego moczu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2018, 12:01



  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podepne się z pytaniem o śluz, już któryś cykli mam zaraz po @ śluz jak białko jajka taki glut się ciągnie sorry :) Potem normalny ciągnący a przed owulacja to nawet tylko wodnisty albo nic nie widze. Jakoś mi się to nie zgadza, im bliżej owulacji to gorszy śluz? Albo mi program źle wyznacza ovu. Kiedy się liczy szczyt śluzu taki najbardziej plony? Bo chyba niemożliwe aby to było na 5-6 dni przed owulacja.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
  • kayama Autorytet
    Postów: 2746 1946

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałem trochę i to nie jest do końca tak jak myślałam. Ten glut to jest śluz mniej płodny a bardzo płodny jest zupełnie przejrzysty i rzadki. A przed owulacja może w ogóle zniknąć, a szczyt śluzu to ostatni jego dzień a nie jak myślałam najplodniejszy :) Tylko jak plemniki przeżywają jak śluzu już nie ma? Ja często 1-2 dni przed już go nie mam, nie wiem czy to prawidłowe.

    n59ydf9h7aj0jxnd.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ