Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz płodny w dniach przypadających na okres?
Odpowiedz

Śluz płodny w dniach przypadających na okres?

Oceń ten wątek:
  • Mila12 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 8 maja, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Powinnam mieć już 4 dzień miesiączkę zamiast tego uczucie mokrosci i śluz przezroczysty rozciągliwy. Trochę tkliwe piersi ogólnie czuje się jak przed. Senność. Robiłam dziś test wyszedł negatywny. Ale nie wiem czy może jednak ... Czy ktoś tak miał ?

  • flotek Znajoma
    Postów: 29 6

    Wysłany: 9 maja, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny, trafiłam na ten wątek bo mam podobnie. Po owu miałam mnóstwo gęstego śluzu a 4 dpo nagle wodnisty 😵‍💫 To jakas anomalia patrząc na mój wcześniejszy cykl... Co o tym sądzicie? Faktycznie zdarzyło mi się mieć taki śluz ale dwa dni przed @ a nie 4 dpo... Dziękuję z góry za odpowiedź, liczę że tym razem się uda 🍀

    668011deac1d2c85d4c021cad818efa2.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 06:57

    Powodzenia wszystkim <3
    Trzymam za was kciuki !
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 306 209

    Wysłany: 21 maja, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pierwszy raz coś takiego zaobserowałam w tym cyklu. Najpierw mialam śluz płodny od 6 do 10 dnia cyklu - wtedy temp zaczęła rosnąć, 7dpo zrobiłam badania prog 10,40 a estrafiol 56, potem nagle 21 dc malo śluzu gorszej jakość i dzien później idealny śluz płodny, przejrzysty jakiego nie miałam podczas tamtych dni przed skokiem temp :o zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny, potem dzien znow sucho i dziś 24 dzien cyklu, ze temp wyraźnie spadła do 36,62 nadal są oznaki płodnego śluzu, jest co prawda biały, ale delikatnie się rozciąga... ostatnio cykl trwal u mnie 28 dni, ale twraz przez szybka owu powinien być koło 25/26 dnia, a tu takie cuda :o w brzuch powoli skurcze jak na okres i ta niska temp raczej świadcza o spadku prog, więc skąd taki śluz? W razie co perduszkołam z mężem :p bo jakby to byla podwojna/opuźniona owlacja to moze jeszcze są jakieś szanse :D ale pierwszy raz tak mam...ciekawe, jak bylam u ginekologa zanim ten sluz sie pojawil to tylko powiedział, ze macica u mnie ok i nic nawet nie skomentował czy pecherzyki pękly czy nie...czy jest po czy przed owu, zero informacji, wiec spodziwalam się okres i ciągle mam to uczucie mokrości i błyszczący ślad na papierze

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
  • Misiula Przyjaciółka
    Postów: 485 41

    Wysłany: 21 maja, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilinka wrote:
    U mnie też pierwszy raz coś takiego zaobserowałam w tym cyklu. Najpierw mialam śluz płodny od 6 do 10 dnia cyklu - wtedy temp zaczęła rosnąć, 7dpo zrobiłam badania prog 10,40 a estrafiol 56, potem nagle 21 dc malo śluzu gorszej jakość i dzien później idealny śluz płodny, przejrzysty jakiego nie miałam podczas tamtych dni przed skokiem temp :o zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny, potem dzien znow sucho i dziś 24 dzien cyklu, ze temp wyraźnie spadła do 36,62 nadal są oznaki płodnego śluzu, jest co prawda biały, ale delikatnie się rozciąga... ostatnio cykl trwal u mnie 28 dni, ale twraz przez szybka owu powinien być koło 25/26 dnia, a tu takie cuda :o w brzuch powoli skurcze jak na okres i ta niska temp raczej świadcza o spadku prog, więc skąd taki śluz? W razie co perduszkołam z mężem :p bo jakby to byla podwojna/opuźniona owlacja to moze jeszcze są jakieś szanse :D ale pierwszy raz tak mam...ciekawe, jak bylam u ginekologa zanim ten sluz sie pojawil to tylko powiedział, ze macica u mnie ok i nic nawet nie skomentował czy pecherzyki pękly czy nie...czy jest po czy przed owu, zero informacji, wiec spodziwalam się okres i ciągle mam to uczucie mokrości i błyszczący ślad na papierze


    A na opisie USG nie miałaś informacji ? Po USG lekarz zawsze daje opis i jeżeli było po owulce to powinni być napisane że jest widoczny płyn w zatoce a jeżeli było przed to opis wielkości ewentualnych pęcherzyków.

    👩‍❤️‍👨👶 Starania od 03/2023
    💃30 lat
    AMH 1,92
    badania hormonalne ✔
    09.2024 - badanie drożności jajowodów, oba jajowody drożne ✓


    Suplementacja: Fertisim, Niepokalanek mnisi, Witamina D

    🧔31 lat
    05/2024 badanie nasienia 🧔
    morfologia 8%
    badania hormonalne ✔

    Suplementacja : Fertisim Men, Omega 3
  • Lilinka Autorytet
    Postów: 306 209

    Wysłany: 21 maja, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiula wrote:
    A na opisie USG nie miałaś informacji ? Po USG lekarz zawsze daje opis i jeżeli było po owulce to powinni być napisane że jest widoczny płyn w zatoce a jeżeli było przed to opis wielkości ewentualnych pęcherzyków.
    Nie, noc mi nie dal po usg :/ zadnych opisów ani zdjęć :( pójde do innego gin na monitoring od nowego cyklu to może tam się dowiem co i jak

    👦 29 l.
    - podstawowe wyniki nasienia ✅
    - posiew (e.coli ) ❌
    👩 30 l.
    - bolesne stosunki - pochwica/endometrioza?
    - AMH 0,85 (12.2023)
    - Za niskie wyniki hormonów prog i estradiol
    - D3 35 (04.2024) -> 89 (07.2024)✅
    - TSH 0,95 (07.2024) ✅
    -hiperprolaktynemia?
    - bakterie w posiewie

    03.2024: Naprotechnolog
    + Model Creightona

    05/06. 2024:
    Pierwszy cykl stymulowany -lametta (jest owulacja,7dpo estrdiol 76, prog 11,9, nie ma ciąży ❌)

    06/07. 2024:
    Drugi cykl stymulowany - lametta (3 pęcherzyki, 1 pękł, 7dpo estradiol 77, prog 12,6) nie ma ciąży ❌

    07/08.2024
    Trzeci cykl stymulowany - lametta (7dpo estradiol 98, ptogesteron 19,97) nie ma ciąży ❌

    🔜 20.09 laparoskopia diagnostyczna ?

    💊 Suplementy:
    D3 (Vigantoletten)
    Up Fertil Woman ( od 06.2024 )
    Biosteron (04.2024 - 07.2024)
    Olej z wiesiołka ( od 11.2023 do 04.2024 i w formie tabletek od 07.2024)
    Koenzym Q10 + E ( od 07.2024)
    NAC (od 07.2024)

    💊 Leki:
    Lametta
    Dostinex
    Glucophage
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ