X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Śluz podbarwiony krwią
Odpowiedz

Śluz podbarwiony krwią

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 27 lutego 2022, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Spóźnia mi się miesiączką już około 6 dni, wcześniej regularne cykle (35 dni).
    Temperatura utrzymuje sie od paru dni powyżej 37 i wciąż rośnie (dziś 37,5, gdzie przed okresem zazwyczaj maleje u mnie), do tego ból podbrzusza, wrażliwe piersi.
    Cały czas większa ilość śluzu niż zazwyczaj przed miesiączką.
    Dziś pojawił się śluz podbarwiony różowa krwią. Czy któraś z was spotkała się z czymś takim? Co to może oznaczać. Temperatura nie spada, test negatywny. Owulacja była 12/13/14 luty w którymś z tych dni, niestety nie zapisałam który dokładnie, ale była bo robiłam test owulacyjny.

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Natalia01200 Koleżanka
    Postów: 35 5

    Wysłany: 27 lutego 2022, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że krew w sluzie utrzymuje się cały dzień, ale nie ma śladu na wkładkach, jedynie przy podtarciu

    15.12.2022 ⏸️ pozytyw
  • Kika1994r Przyjaciółka
    Postów: 236 41

    Wysłany: 26 marca 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia01200 wrote:
    Dodam że krew w sluzie utrzymuje się cały dzień, ale nie ma śladu na wkładkach, jedynie przy podtarciu
    Może być to próba zagnieżdżenie ja tak miałam

    Staranie się o 2 Dzieciątko

    Marcelina 12.01.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ