X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury w 9 dpo
Odpowiedz

Spadek temperatury w 9 dpo

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 21 lipca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam spadek w 4 dniu. Dodatkowo ból brzucha pleców, od tego dnia ból piersi, byłam prawie pewna że coś z tego będzie. Niestety dziś dostałam okres
    A może te spadki jednodniowe w 2 połowie cyklu to fizjologia? I nawet ktoś kto się nie Stara je ma?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Paulina9012 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc ja tez mialam spadek temp po owulacji nawet na 3 dni a potem wzrost do 37 stopni i czemu tak?

    9803d32ab91f4b353052ad976e14e22f.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2019, 13:17

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 8 sierpnia 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że implantacja

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem jest spadek tak po prostu nic nie oznaczający.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ