X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spadek temperatury zamiast skoku
Odpowiedz

Spadek temperatury zamiast skoku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 6 października 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała_mi92 wrote:
    Też słyszałam, że nalepiej najwcześniej 10-12 dni po podaniu testować, a najlepiej 14 dni po. Jak się czujesz po pregnylu?
    U mnie dzisiaj faktycznie był skok, wczoraj było 36,44 a dzisiaj już 36,75. Oby rosło :) ja odczuwam ból podbrzusza, z lewej strony, w sumie tam, gdzie był dojrzały pęcherzyk. Nigdy mi tak nie dokuczały tego typu dolegliwości, dlatego się martwię, czy pęcherzyk w ogóle pękł, czy nie zrobi się jakaś torbiel :-/ pęcherzyki pękały zawsze same, CLO i pregnyl dostałam, aby polepszyć te owulację.

    Trzymam za Ciebie kciuki :)

    u mnie jeszcze ovufriend nie wyznaczyło owulacji i też zaczynam się martwić:/ ogólnie przed podaniem zastrzyku bolał mnie brzuch,miałam uczucie ucisku na pęcherz...wczoraj podczas podania i dziś rano bolał mnie brzuch,ale teraz już nie odczuwam jakiegoś bólu-tylko w miejscu wkłócia:) więc może już owulacja przyszła :)i jutro mi ovufriend w konću wyznaczy...zobaczymy...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 11 października 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i jak tam? :) u mnie choć temperaturka ładna, cały czas trzyma się 37,1, luteine biorę, ale niestety jak co miesiąc bardzo szybko od owulacji odczuwam, że miesiączka nadejdzie :( najgorszy jest ból pleców, czasem w pracy aż cięzko się skupić i funkcjonować, czasem odczuwam bóle w podbrzuszu :/ a jeszcze 3 dni temu myślałam, że może się uda, miałam uczucie takich jakby dreszczy, po lewej stronie, gdzie był pęcherzyk, promieniowało na dolną część pleców, nigdy tak nie miałam, ogólnie z lewej strony byłam obolała, trochę mnie rozciągało, ale od wczoraj czuję, że to chyba jednal będzie okres :(

  • BeataW. Ekspertka
    Postów: 146 53

    Wysłany: 11 października 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już po owulacji i dziś 20dc i zabrałam poziom progesteronu 58.64 ng/ml także mam nadzieję,że wszystko dobrze...

    BeataW.
    Poważnie zaczęliśmy myśleć o byciu rodzicami w październiku 2017 r. Biorę bromergon,na hiperprolaktynemie czynnościową,pierwszy cykl stymulowany w maju-ciąża biochemiczna...
  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 11 października 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to chyba się udało ;)

  • Abilify05 Autorytet
    Postów: 1854 625

    Wysłany: 14 października 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dzisiaj się "przestraszyłam", bo do tej pory miałam temp. 36,3 - 36,4, a tego ranka 36,0 :o ale byłam wczoraj u ginekologa i powiedziała, że pęcherzyk ma 25 mm i powinien dosłownie na czasie pęknąć. Teraz czytam, że piszecie, że spadek może oznaczać pęknięcie? To mój pierwszy udany stymulowany lekami cykl (mam PCO), dlatego nie wiedziałam wcześniej, że temp. może spadać. A potem po pęknięciu i ewentualnym zapłodnieniu rośnie?
    BeataW, kiedy będziesz testować? Koniecznie daj znać :)

    cf9d999d03.png
    Starania od 09.2018
    💗28 lat, PCOS, nietolerancja glukozy, cykle bezowulacyjne
    mutacja PAI-1 4G heterozygotyczny i MTHFR_677C>T homozygotyczny
    stymulacja Lamettą i Clo ❌
    06.2019 Jajowody drożne ✔
    06.2019 Histeroskopia zwiadowcza - bez patologii✔
    🧬02.2020 Gameta Gdynia
    10.2020-1 IUI❌| 11.2020-2 IUI💪 10 t.c.-<3 przestało bić | 03.2021-3 IUI❌| 04.2021-4 IUI💪
  • malinowa1 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 14 października 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abilify05 wrote:
    Hej, dzisiaj się "przestraszyłam", bo do tej pory miałam temp. 36,3 - 36,4, a tego ranka 36,0 :o ale byłam wczoraj u ginekologa i powiedziała, że pęcherzyk ma 25 mm i powinien dosłownie na czasie pęknąć. Teraz czytam, że piszecie, że spadek może oznaczać pęknięcie? To mój pierwszy udany stymulowany lekami cykl (mam PCO), dlatego nie wiedziałam wcześniej, że temp. może spadać. A potem po pęknięciu i ewentualnym zapłodnieniu rośnie?
    BeataW, kiedy będziesz testować? Koniecznie daj znać :)

    Cześć, generalnie to po pęknięciu temperatura wzrasta, kiedy ciałko żółte zaczyna produkować progesteron, nic się nie martw, wszystko wydaje się prawidłowo :) BeataW super masz progesteron, wygląda obiecująco :) mała_mi92 ja też zawsze po bólu pleców wiem, i coś tak czuję że nadchodzi :/

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ