X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Spóźniona krótsza miesiaczka
Odpowiedz

Spóźniona krótsza miesiaczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • arienka83b Koleżanka
    Postów: 59 22

    Wysłany: 20 kwietnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio spóźnił mi się okres 3 dni. Mierze temperatury 4ty cykl i pierwszy raz po owulacji była w okolicach powyżej 37 stopni. Cykle mam 27 dniowe, @ przyszła w 30 dc, jak nigdy mi się nie spóźnia. Pierwszy dzień krwawienie slabeni lekki ból miesiączkowy. Drugi dzień do popołudnia mocniejsze z małymi skrzepami, wieczorem już prawie nic. Dziś 3ci dzień i mogłabym od 7mej mieć jedną podpaskę. Normalnie okres u mnie trwa 5 dni i jedynie drugiego dnia krwawienie jest najsilniejsze, potem coraz słabsze aż do 5 go dnia. Czy to jest normalne zwłaszcza że się spóźnił?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2018, 15:27

    c968e1d746ae711f89c2d62c8594a39d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ