X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Starania..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala12 Koleżanka
    Postów: 31 6

    Wysłany: 23 marca 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) od 9 miesięcy staramy się z mężem o potomstwo. Od czerwca zeszłego roku biorę kwas foliowy A od paru dni suplement pregna. Do tej pory się nie udało ponieważ czasami jesteśmy też na odleglosc więc trudno żeby coś moglo się wydarzyć.. dziś temperatura po przebudzeniu o 5.30 wynosiła 36.9 A o 7.30 37.3.. temperatura pod pacha o 14 to 36.9.. zrobiłam test owulacyjny w celu sprawdzenia czy coś się dzieje w organizmie i wyszły dwie krechy z tym że druga słabsza.. dzis dopiero 11 dzien po pierwszum dniu podwyzszonej temperatury wiec na razie nie robie testu..myślicie że jest szansa ? Wysyłam link do wykresu. 37ddeeb50a4b64fe4158d1b0aed44a04.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2020, 17:15

  • maria.marysia Koleżanka
    Postów: 80 3

    Wysłany: 1 kwietnia 2020, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Niestety nic ci nie podpowiem, ale może warto skontaktować się z kliniką?Wiem, że dużo gabinetów teraz się zamyka.. ale widziałam, że Invicta nadal działa. Uruchomili konsultacje online (według mnie jest super opcja, bo nie musisz wychodzić z domu, a porada niczym się nie różni od zwykłej wizyty w placówce).Jeśli lekarz powie, że jednak potrzebujesz osobistej wizyty – nie martw się. Placówka wprowadziła zmiany w organizacji pracy, dezynfekują pomieszczenia, sprawdzają stan zdrowia lekarzy i pacjentów. Niestety w niektórych przypadkach badania laboratoryjne, USG są konieczne i konsultacja online nie wystarczy.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ