X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ola 23 Nowa
    Postów: 6 3

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tą temperatura? Ja mierze codzinie rano w pochwie, zalecenie lekarza, później on sprawdza wyniki... Też tak sprawdzacie dni płodne?

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 17 kwietnia 2020, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama sobie mierzę z czystej ciekawości ale w ustach pod językiem o stałej porze. Mierzenie w pochwie niebyło dla mnie tzn. było mocno uciążliwe i szybko się poddawałam.

    Ola 23 lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Emkaxd Koleżanka
    Postów: 31 2

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po owulacji spadła temperatura czy to normalne? 6b2e8cc480ef3ed051178d470fe54b6c.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ