X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Temperatura w ciągu dnia
Odpowiedz

Temperatura w ciągu dnia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co może oznaczać duży przyrost temperatury w ciągu kilku godzin porannych. Np dzis 6.30 - 36,54 w ustach i 36,79 w pochwie a po wstaniu o 9.00 - 36,80 w ustach i 37,37 w pochwie. Wczoraj to samo. Pytam, ponieważ spóźnia mi się okres a temperatury poranne są dosyć niskie choć wyższe niż zwyczajowa linia podstawowa. Ni wiem co o tym sadzić.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nic nie znaczy, tak po prostu się dzieje z temperaturą - w ciągu dnia rośnie. A okres może ci się spóźniać przez odbytą podróż i zmianę klimatu. Jeśli w ciągu dwóch tygodni od spodziewanego dnia miesiączki nie dostaniesz jej, a testy będą wychodziły negatywne, zgłoś się do swojego ginekologa.

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 kwietnia 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki. Głos rozsądku dobrze mi zrobił:)

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ