X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Teperatura mierzona w roznych godzinach
Odpowiedz

Teperatura mierzona w roznych godzinach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Dzastina Przyjaciółka
    Postów: 110 47

    Wysłany: 27 sierpnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blau wrote:
    cześć dziewczyny jestem tu nowa !!!
    Mam do was pytanie jestem w 26 dc rano temp. mam 36.9 , 37.00 natomiast wieczorem 37,7 nie wiem dlaczego jest taki skok jutro dopiero zrobię test bo boje się rozczarować

    Witam Cie ja mam znowu o 13:00 36,7 a o 16:00 juz ponad 37, a praktycznie leze w lozku od tych 3 godzin i nic nierobie a temperatura rosnie 0-0 "nic z tego nierozumiem bo wczesniej nawet jak mierzyla wieczorem to mialam normalne 36,6 0-0

    j36rxqpk8h26dyg9.png
  • blau Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na tescie dwa dni przed spodziewana @ pojawila sie druga kreska co prawda blada ale kreska niestety nie moge tego zweryfikowac bo test kupilam w DE strumieniowy o czulosci 10 teraz jestem przejazdem w innym kraju kupilam drugi test plytkowy o tej samej czulosci i chyba dzis ta kreska byla jeszcze slabsza nie wiem co myslec a do PL wracam dopiero w poniedziałek i zrobie albo Polski test albo beta hcg

  • izam Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 sierpnia 2014, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-). Nie mogę nigdzie znaleźć informacji dlaczego na wykresie pojawiła sie przerywana linia temperatury. Nie wiem co to znaczy.

  • aeniołek Przyjaciółka
    Postów: 95 20

    Wysłany: 14 maja 2021, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem co zrobic. Mierze temperature o 6 rano w pochwie. Dziś pokazało 36,68. Poszłam spać i obudziłam się godzinę później o 7. Zmierzyłam i było 37.01.
    Czy to możliwe, że w ciągu godziny jest taka różnica? Jeśli przegapilabym mierzenie o 6, to korekta tempki z 7 nie byłaby wiarygodna...bo wyszłoby 36.91....a o 6 było 36,68.
    Ja ile korekty są wiarygodne w takim razie?

    👩 39 lat
    👨 37 lat
    2008- diagnoza: endometrioza II stopnia
    2011- 👦
    2013- 👦
    10.08.2020- 10tc 💔
    18.10.2020- 5tc 💔
    Wykryte mutacje PAI 4g hetero /MTHFR 1298c hetero
    AMH 3,85
    Homocysteina 6,6
    B12 601
    Kwas foliowy 30
    Wit.D 39
    Zespół antyfosfolipidowy - brak
    KIR BX
    05.2021 - histeroskopia /usunięcie polipa endometrialnego

    Walczymy dalej...
  • Świeżynka Ekspertka
    Postów: 144 91

    Wysłany: 15 lipca 2021, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z mierzeniem temperatury. Moj M wstaje godzinę wcześniej niż ja czy jak obudzi mnie jego budzik to powinnam zmierzyć temperaturę czy skoro przekręcam się na drugi bok i idę spać dalej to mogę o tej swojej standardowej porze?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ