X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów termometr bezdotykowy
Odpowiedz

termometr bezdotykowy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam . czy mierzenie temperatury termometrem bezdotykowym bądź do ucha będzie wiarygodnym pomiarem

  • Kasiaczkowa Przyjaciółka
    Postów: 104 38

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm z tego co ja sie naczytałam i dowiedziałam, to najbardziej wiarygodne są mierzenie tempki w pochwie lub w ustach pod językiem, zawsze o tej samej porze. Ja poszłam do apteki i poprosiłam o termometr owulacyjny (ma dwa miejsca po przecinku wiec bardzo dokładny), kosztował jakieś 10zl

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka odpusc sobie bezdotykowy;) ten sie nie nadaje do mierzenia temp jesli chodzi o cykl. Bo tylko namiesza;) microlife jest najlepszy. Albo w aptece uda Ci sie kupic albo na allegro. Wpisz tylko termometr owulacyjny i microlife sie pokaze. On ma dwa miejsca po przecinku. Takie sa najlepsze;)

  • Lulusia Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 26 lutego 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chcesz mierzyć temperaturę w czasie przeziębienia to tak :) dobry jest np noncontact z firmy geratherm, możesz podpytać w aptece.

    ale do owulacji lepszy jest ten owulacyjny, tak jak dziewczyny pisały :)

    Wanda lub Kamil
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ