X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

testy owulacyjne

Oceń ten wątek:
  • Paolaaa Autorytet
    Postów: 747 188

    Wysłany: 9 marca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysia89 wrote:
    Znalazłam wreszcie wątek o testach... Witajcie, jestem tu nowa, chciałabym się dowiedziec czy warto kupować te testy, jedni mówia że pomagają inni ze nie... Jaka jest wasza opinia?

    Najlepiej jak sprawdzisz sama na sobie.
    U mnie się sprawdziły. Obserwację łączyłam z mierzeniem temperatury, badaniem szyjki i obserwacją śluzu tylko byłam tą szczęściarą, która śluzu miała zawsze bardzo dużo, a to daje bardzo dużo.
    Miałam nieregularne cykle, ale zawsze dokładnie po 15 dniach od pozytywnego testu dostawałam @. Byłam też na monitoringach i miałam potwierdzenie, że owu występuje jakieś 2 dni po pozytywnym teście.
    U mnie zawsze pozytywne testy były 2 dni, czasem zdarzyło się 3 ale to były pojedyncze sytuacje. I robiłam koło godziny 13 bo po powrocie z pracy zawsze jadłam, coś wypiłam i przy wieczornym testowaniu nigdy pozytywna kreska nie była tak ładnie mocna jak ja robiona koło godziny 13 :)

    Ja będę polecać.U mnie się sprawdziły. Jestem w 16 tc :-)

    4c3t9n73nr884ilb.png
    01.03.2016- test HARMONY- zdrowa dziewucha :*
    15.08.2016- WITAJ KSIĘŻNICZKO :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! :)

    Ja testowanie zaczęłam od wczoraj. Dziś dołączyło mierzenie temp :)
    Trzymam kciuki za Was i za Siebie! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze zapytam te bardziej doświadczone...
    Jaka godzina do testowania lepsza (bardziej wiarygodna?) 10-12 czy 16-18?

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 31 marca 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    A jeszcze zapytam te bardziej doświadczone...
    Jaka godzina do testowania lepsza (bardziej wiarygodna?) 10-12 czy 16-18?
    Ja zawsze robiłam po południu 17-18.

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wielkie :)

  • Wonderwall Ekspertka
    Postów: 208 124

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a46dfa2731fe.jpg
    Myślicie ze to już pozytyw?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a46dfa2731fe.jpg
    Myślicie ze to już pozytyw?
    :

    Jak najbardziej :)

    U mnie dziś wg ovu powinny być dwie krechy a tu ani widu ani słychu... mocna jedna :/

  • hehyna Koleżanka
    Postów: 47 8

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wonderwall wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a46dfa2731fe.jpg
    Myślicie ze to już pozytyw?
    pozytywny jak nic :) Do dzieła! :D

    2e56aae1cc6912e06cab78183e454385.png
  • Niunia 12 Koleżanka
    Postów: 61 2

    Wysłany: 10 sierpnia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zrobiłam test owulacyjny gdy zaczął mi boleć jajnik z prawej strony i pokazały się 2 kreski z tym że kreska testowa była dużo mocniejsza od kreski kontrolnej. Przez 2 dni miałam 2 kreskę ciemniejsze natomiast jak zrobiłam wczoraj kreski były takiego samego koloru. Dziś jednak kreska kontrolna była ciemniejsze od testowej. Jak myślicie jest szansa na ciążę wpolżyliśmy przez cały tydzień

  • Lolka kolka Koleżanka
    Postów: 75 11

    Wysłany: 19 lutego 2021, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie polecacie testy owulacyjne z allegro?

    Oilka lubi tę wiadomość

  • Oilka Koleżanka
    Postów: 60 16

    Wysłany: 23 lutego 2021, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Proszę o opinię czy test pozytywny czy negatywny. Wiadomo... Człowiek sobie wmawia to co chce zobaczyć :) https://zapodaj.net/93981fda01746.jpg.html

    Starania od grudnia 2016.
    21.07.2017 Aniołek [*]
    08.12.2019 Aniołek [*]
    Marzenia się spełniają <3 mocno w to wierzę
  • Zosia1111 Autorytet
    Postów: 390 130

    Wysłany: 4 kwietnia 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to mój pierwszy test. Proszę o pomoc przy interpretacji

    2e5f7d987e5f.jpg

    28.08 ⏸️ 10dpo
    30.08 Bhcg 37.87 mIU/ml 12dpo
    1.09 Bhcg 92.98 mIU/ml, prog. 22.04 ng/ml 14dpo
    3.09 Bhcg 228.24 mIU/ml 16dpo
    21.09 człowieczek 0.89 cm z ❤️
    8p3os65gh6w3ylkv.png
  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 25 kwietnia 2021, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Chce dolaczyc do tego watku. Otoz niestaram sie teraz (do kwietnia sie stralam) o dzidzie z przyczyn prywatnych ale chcialabym nauczyc sie odrozniac objawy na przyszlosc . Wiec robie testy owu dalej i dzis jest 10 dc . Czy mozliwe jest ze wcziraj 9dc i dzis z rana ( ten ostani na dole sprzed 30 m juz negatyw.) mam pozytywne testy owu czyli wyszloby ze juyto mam owu 11 dc. Testy robie z app femmometr i ona wskazala mi dzis ze jest owu. Cykle mam 28 lub 35 niewiem
    Od czego to zalezy. Poprzedni byl 35 wiec tera wypada na 28 . Zobaczymy. https://zapodaj.net/bc4f3e8462a27.jpg.html Tu sa moje testy zaczelam w miare szybko.

  • Filipka1 Koleżanka
    Postów: 37 9

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okresie owulacyjnym warto robić testy 2 razy dziennie, rano i wieczorem, aby nie przeoczyć piku

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filipka1 wrote:
    W okresie owulacyjnym warto robić testy 2 razy dziennie, rano i wieczorem, aby nie przeoczyć piku
    Robie testy nawet 3 razy dziennie. Ale
    Mysle ze rzeczywiscie owu byla dzis 11 dzien . Bo dzis juz jasne kreski wychodza

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Robie testy nawet 3 razy dziennie. Ale
    Mysle ze rzeczywiscie owu byla dzis 11 dzien . Bo dzis juz jasne kreski wychodza


    A może spróbuj mierzenia temperatury. Mi to bardzo pomogło poznać swoje Cykle. Wiedziałam kiedy owulacja była itp.

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    A może spróbuj mierzenia temperatury. Mi to bardzo pomogło poznać swoje Cykle. Wiedziałam kiedy owulacja była itp.
    Zaczne id przyszlego cyklu

  • Monika_1992 Przyjaciółka
    Postów: 88 32

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Zaczne id przyszlego cyklu
    Pamiętaj, że musi to być termometr z dwoma miejscami po przecinku i mierzyć codziennie rano o tej samej godzinie. Ja wstaje o 6:30 a o 6 zawsze mierzę 😉 wtedy jeszcze krótka drzemka 😜😅

  • Jula😍🥰 Autorytet
    Postów: 496 126

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika_1992 wrote:
    Pamiętaj, że musi to być termometr z dwoma miejscami po przecinku i mierzyć codziennie rano o tej samej godzinie. Ja wstaje o 6:30 a o 6 zawsze mierzę 😉 wtedy jeszcze krótka drzemka 😜😅
    Tak tak wiem sa odpowiednie termometry do tego. Mysle ze testy sie nue mylily . Bol jaknikiw dzis to potwierdza chyba. Jeszcze mam pytanie czy testy jeszcze pozytywne wykda w dzien owulacji czy juz nie ?

  • Księgowa Autorytet
    Postów: 7417 9639

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jula😍🥰 wrote:
    Tak tak wiem sa odpowiednie termometry do tego. Mysle ze testy sie nue mylily . Bol jaknikiw dzis to potwierdza chyba. Jeszcze mam pytanie czy testy jeszcze pozytywne wykda w dzien owulacji czy juz nie ?

    Czasem tak, czasem nie. Zależy od osoby, chorób. Dlatego warto mierzyć temperaturę i sprawdzać śluz, wtedy wiadomo, który dzień był bardziej realny. Choć przyjmuje się, że ważny jest pierwszy test pozytywny.

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    age.png
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    age.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ