X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Wodnisty sluz na dzien przed miesiaczka.
Odpowiedz

Wodnisty sluz na dzien przed miesiaczka.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 5 października 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KOCHANE moje moj organizm robi sobie ze mnie jaja. Mam 12dpo a tu sluz typowo plodny. Jam puszczam nitke na wode to sie ladnie utrzymuje. Temperatury raczej wskazuja, ze @ nadchodzi... czy moge niece nadzieje?

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 6 października 2014, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz z kolei ovu wykasowała moją owulacje i nie wiem czy coś jest nie d
    tak i cykl bezowulacyjny czy nagle z cykli 26,27,20 zrobił sie ponad 40dniowy??

    prosze zajrzyjcie na wykres.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 6 października 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możliwe, że będzie to cykl bez owu :-(

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 6 października 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flexi jeśli miałaś skok to dopiero w 19dc, nie tak jak zaznaczył of.
    Poza tym oznaczyłaś w cyklu chorobę i dreszcze, wygląda na to że jakaś choroba zakłóciła Ci temperatury. Śluz płodny pojawił się znowu bo zanosi się na drugie podejście do owulacji.

    Flexi lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 7 października 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    drugie podejście do owulacji? 3livka co masz na myśli? cykl z pierwsza nieudaną owulacja czy z podwójną?

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 7 października 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi mi o to że organizm przygotowywał się do owulacji, ale coś, jakaś infekcja mu przeszkodziło i owulacji nie było. Miałaś kilka dni ze śluzem gorszej jakości.
    A teraz znów pojawił się śluz płodny i organizm robi drugie podejście.
    Tak się zdarza nawet w pełni zdrowym kobietom, przy okazji choroby, grypy, podróży, czy silnego stresu.

    Flexi lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
  • Flexi Autorytet
    Postów: 619 457

    Wysłany: 8 października 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki :) nie sadzilam, ze tak sie robi. myslalam ze jak cos sie knoci to owulacji nie ma i juz.

    f2w3rjjgkobxpkau.png
    7a1668a4ff.png
    relgi09kqit9qz9a.png
  • 3livka Ekspertka
    Postów: 135 72

    Wysłany: 8 października 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owulacji nie ma, to nie zaczyna się wydzielać progesteron i cykl się nie kończy, nie nadchodzi @.
    Prawie zawsze jest tak, że owulacja po prostu przesuwa się w czasie.

    Niektórzy lekarze mówią o cyklach bezowulacyjnych, ale tak naprawdę to albo jest kilka podejść do owulacji, albo organizm z jakiegoś powodu odwleka owulację.

    Bywają wprawdzie rzadkie przypadki że pęcherzyk rośnie, ale nie pęka, luteinizuje się i zaczyna się wydzielać progesteron. Wykres wygląda dobrze, dwufazowo, samoczynnie przychodzi @, a owulacji tak naprawdę nie było. No ale to całkiem inna bajka. I to jest prawdziwy cykl bezowulacyjny.

    Fatim lubi tę wiadomość

    c2b941820e548b3aa7ad88ba7fa9cdb0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ