X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Chciałąbym poprosić Was o opinie nt. mojego wykresu. Czy te temperatury nie są dziwne? Raz w górę raz w dół. Czy możliwa była owulacja w tym miesiącu

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/61bf1744d1c09c05ae3ac27566ee6471

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 14 listopada 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki z góry za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanie, Ovu wyznaczył mi owulację na 4 listopada, natomiast 2 listopada miałam wszystkie objawy owulacji- śluz, ból jajnika. 4 listopada śluz zanikł. Kiedy mogła być owulacja?

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 16 listopada 2013, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś doradzi... Podbijam watek

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • Natka-77 Nowa
    Postów: 3 2

    Wysłany: 17 listopada 2013, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulek, musisz udostępnić dla wszystkich wykres. na razie nie mamy do niego dostępu :-(

  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 17 listopada 2013, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, myślałam że wchodząc w link macie podgląd. Mam nadzieję, że teraz będzie widoczny..

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
  • Izaczek Ekspertka
    Postów: 153 67

    Wysłany: 17 listopada 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym owulke obstawiała na 16-17dc.

    Izaczek
  • anulek Koleżanka
    Postów: 33 30

    Wysłany: 17 listopada 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze jak mam śluz płodny i te bóle owulacyjne, to zawsze w tych okolicach najbardziej się staram z mężem, potem jak śluz zanika to już wydaje mi się że po owulacji, choć temperatura rośnie po kilku dniach od tych bóli owulacyjnych.

    c55fpc0zrgvwmkpn.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ