X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykres inerpretacja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Pelnanadzieji88 Znajoma
    Postów: 18 0

    Wysłany: 2 grudnia 2021, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    136fc2c255af53ac9925823922ebb048.png Moze ktos sie wypowiedZiec

  • Emka_92 Koleżanka
    Postów: 52 45

    Wysłany: 6 grudnia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Nie ładuje mi się Twój wykres.

    29 lat -> już 31
    PCOS stwierdzony od 2012
    początek starań 09.2021
    Luty 2022 Gameta Łódź
    Luty 2022 pierwszy cykl stymulowany Clo (1x50)+Ovitrelle+Luteina 🤞


    Drugi początek starań sierpień 2023
    HSG - 08.2023 jajowody drożne

    Pierwsza procedura IVF - listopad 2023
    45 komórek pobranych 🤯
    30 dobrych
    18 dawstwo
    6 zamrożonych
    6 zapłodnionych
    2❄️❄️ z 5 doby
  • Nowa.. Koleżanka
    Postów: 57 18

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co z tym moim cyklem ... screeny w dwóch linkach
    https://zapodaj.net/f9526cbb83841.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/4f3ee80cf11d.jpg.html
    21 stycznia i 22 stycznia kreska na testach owu była najmocniejsza , pozniej 26 stycznia . Ale nigdy nie była aż taka mocną jak pierwsza , więc uznałam je za negatywy. Dodam że moje cykle są dłuższe między 31 a 36 dni . Przeanalizowalam ostatnie dwa lata i najwcześniej owulację miałam w 16 i 18 dc , a najpóźniej 22 dc . Czyżby ten grudniowy covid wszystko mi już poprzestawiał ?

  • Maja2022 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 lutego 2022, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mój wykres zwiariowal pokazuje dni płodne 1 Dzien po miesiączce ktoś tez tak miał ?

  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 9 lutego 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja2022 wrote:
    Hej dziewczyny mój wykres zwiariowal pokazuje dni płodne 1 Dzien po miesiączce ktoś tez tak miał ?
    Z tego co widzę na Twoim wykresie to owulacje wyznacza Ci na 13 dc

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 9 lutego 2022, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa.. wrote:
    Dziewczyny co z tym moim cyklem ... screeny w dwóch linkach
    https://zapodaj.net/f9526cbb83841.jpg.html
    https://naforum.zapodaj.net/4f3ee80cf11d.jpg.html
    21 stycznia i 22 stycznia kreska na testach owu była najmocniejsza , pozniej 26 stycznia . Ale nigdy nie była aż taka mocną jak pierwsza , więc uznałam je za negatywy. Dodam że moje cykle są dłuższe między 31 a 36 dni . Przeanalizowalam ostatnie dwa lata i najwcześniej owulację miałam w 16 i 18 dc , a najpóźniej 22 dc . Czyżby ten grudniowy covid wszystko mi już poprzestawiał ?

    Masz dość wysokie temperatury przez cały cykl 🤔
    Może udałoby Ci się udostępnić wykres w aplikacji, będzie łatwiej zerknąć :-)

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, właśnie jestem w 2 swoim cyklu kiedy mierzę temperaturę... zerknijcie pliss czy te temp nie jest jakaś dziwna ? Był jakiś tam skok a teraz temp na stałym poziomie... to znak że brak szansy na implantacje ? Bo slyszalam że podczas implantacji temp spada albo wzrasta (jest różnica na wykresie)

  • Koala27 Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 10 lutego 2022, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piwonia24 wrote:
    Hej, właśnie jestem w 2 swoim cyklu kiedy mierzę temperaturę... zerknijcie pliss czy te temp nie jest jakaś dziwna ? Był jakiś tam skok a teraz temp na stałym poziomie... to znak że brak szansy na implantacje ? Bo slyszalam że podczas implantacji temp spada albo wzrasta (jest różnica na wykresie)
    Hej wydlada na to że implantacja była 20-21 DC wystąpiło plamienie i mały spadek, skoki wcale nie muszą być duże, a z testowaniem poczekaj kilka dni bo po co się nakręcać. Powodzenia 🍀🤞

    Piwonia24 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2022, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koala27 wrote:
    Hej wydlada na to że implantacja była 20-21 DC wystąpiło plamienie i mały spadek, skoki wcale nie muszą być duże, a z testowaniem poczekaj kilka dni bo po co się nakręcać. Powodzenia 🍀🤞

    Kurcze no wiem że nie powinnam się nakręcać ... ale w tym chyba tylko jestem mistrzynią 🤦‍♀️ i analizuje każde ukłucie w brzuchu i każdą kropkę na wykresie 🤦‍♀️ zwariować idzie.

    Ale dziękuję Ci za komentarz ❤

  • Vanilliowaczekolada Autorytet
    Postów: 262 207

    Wysłany: 10 lutego 2022, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koala27 wrote:
    Hej wydlada na to że implantacja była 20-21 DC wystąpiło plamienie i mały spadek, skoki wcale nie muszą być duże, a z testowaniem poczekaj kilka dni bo po co się nakręcać. Powodzenia 🍀🤞

    Koala27, czytam zawsze Twoje odpowiedzi z ogromnym zaciekawieniem, Twoja wiedza jest niesamowita! 🙀
    Możesz zerknąć do mój wykres? Myslisz, ze aplikacja dobrze wyznaczyła owulacje, czy jednak mogła być wczoraj?

    19.02 ⏸
    21.02 BetaHCG 63,2 💚
    23.02 BetaHCG 223 💚💚
    7+5 8,5 mm i bijące serduszko ❤️
    11+6 badania genetyczne ✅ chyba chłopiec 💙
    14+6 kilkanaście centymetrów zdrowego chłopaka! 💙
    18+6 Ok. 274 g 💙
    06.07 badania połówkowe ✊🏻

    Planowany termin: 03.11.2022 💚
  • Koala27 Przyjaciółka
    Postów: 124 48

    Wysłany: 10 lutego 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanilliowaczekolada wrote:
    Koala27, czytam zawsze Twoje odpowiedzi z ogromnym zaciekawieniem, Twoja wiedza jest niesamowita! 🙀
    Możesz zerknąć do mój wykres? Myslisz, ze aplikacja dobrze wyznaczyła owulacje, czy jednak mogła być wczoraj?
    Bardzo mi miło, wszystko co wiem wiem z forum bo tutaj się najwięcej nauczyłam. Co do wykresu to wydaje mi się że ovu mogła być dopiero dzisiaj.Często na wykresach jest spadek temp i zaraz wysoki skok tepmeratury, a dzisiaj miałaś mały spadek więc myślę że to mogło być dzisiaj. Może spróbuj robić testy jeszcze po tych pozytywnych, mi tak kiedyś dziewczyna na forum doradziła.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ