X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Wykresy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o podpowiedź jak można wpisać temperatury cykli wpisywanych ręcznie. Dzięki za pomoc. :-)

  • Tosiakowa Przyjaciółka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, ale wchodzisz w "Ustawienia", górny prawy róg, następnie "Cykle" i uzupełniasz, na dole tabeli, która Ci wyskoczy masz "Dodaj wcześniejszy cykl" :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle wprowadziłam tzn daty ale nie wiem jak wpisać temperatury z tych wcześniejszych cykli. Korzystałam wczesniej z programu na tel i chcę przenieść dane. :-)

  • Tosiakowa Przyjaciółka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam to ręcznie, bo temperatury miałam ale w innym programie i nie dało się ich z niego importowac. Wtedy po prostu na wykresie kliknelam na dzisiejszy dzień i wyskoczyła tabela żeby wpisać informacje i w jej lewym dolnym rogu była data i strzałki, naciskalam ta cofajaca dni i wpisywalam wszystko. Jeśli da się to inaczej zrobić tez się z chęcią dowiem mimo wszystko :) sama jestem początkująca i próbowałam jak się dało :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 grudnia 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, bardzo mi pomoglaś. Pozdrawiam

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ