X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Zerknijcie proszę na wykres
Odpowiedz

Zerknijcie proszę na wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to cykl bezowulacyjny?:/ przerywane temp to chorobsko mialam goraczke. Cykle regularne 30-31 dniowe... Bo normalny ten wykres raczej nie jest ..

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 16 listopada 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie choroba trochę namieszała ale nie skreślaj od razu tego cyklu, może w wyniku tej choroby cykl Ci się wydłuży i owulacja jeszcze na dniach wystąpi :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie sadze bo sluz juz zanika i na pewno daleko mu do plodnego:( no chyba ze owulacja byla w trakcie wysokiej temp? Jest to mozliwe? Ale to by teraz temp nie byla tak nisko prawda? Niewiem czy jest mozliwa owulacja bez skokow?

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 16 listopada 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że teraz temperatura byłaby wyższa gdyby podczas tej choroby nastąpiła owulacja. Raczej owulacja jest kojarzona zawsze ze skokiem (ale nie znaczy to że w dniu skoku była owulacja ) ale jest na ten temat oddzielny wątek i tam możesz poczytać opinie dziewczyn na ten temat :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 16 listopada 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do śluzu to nie wiem jak jest u Ciebie ale ja np miałam rozciągliwy wcześniej niż skok a w okresie około skoku śluz miałam wodnisty.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nawet wodnistego nie mam:/ to juz chyba po wszystkim jesli chodzi o sluz. Ja ogolnie jestem z tych niskotemperaturowcow ;p u mnie 36,6 to rzadkosc;p hehe

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może teraz temperatura będzie szła w górę :) Po rozciągliwym śluzie byłby teraz skok :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak mysle, ze teraz moze idzie w gore. Bez watpienia najlepszy sluz byl w tym 19dniu cyklu. To i moze faktycznie np dzien po tym sluzie doszlo do owulacji a tepmeratura teraz idziecw gore. Zobaczymy jutro jaka bedzie:/ a Ty jak dlugo sie juz starasz? Pierwsze ? Czy juz masz dziecko?:)

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 16 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy najdzieję, że teraz idzie w górę :) Wtedy by się wszystko zgadzało :) Nie mam jeszcze dzieci :) To mój 2 cykl starań :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jeszcze nie masz sie czym przejmowac jakby nie wyszlo:) ale widze ze beda dwie kreseczki;) bo tez objawy zaznaczylas :) no chyba ze zawsze tak masz? Wykres tez widzisz ze inny niz zawsze?;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i chyba nic z tego:( cykl bezowulacyjny:( ciekawe czy tak mam zawsze czy tak trafilo:( bo pierwszy raz robilam wykres i mierzylam temp.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 17 listopada 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piersi zawsze mi dokuczają przed okresem, poza tym wydaje mi się, że w pierwszych dniach nie odczuwa się żadnych objawów więc to niepotrzebne wkręcanie sobie tych objawów ;) Wykres inaczej wygląda niż poprzedni, jest dużo bardziej stabilnijeszy ale w tym miesiącu wiodę też inny tryb życia niż wtedy :) Także zobaczymy bliżej terminu @.

    Nie martw się bo przez chorobę mogło się wszystko poprzestawiać i cykl się wydłuży, może coś jeszcze się z tego wykluje :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jeszcze kilka dni i sie dowiesz;)
    A nie powinno mi wyznaczyc lini w 19dc ? Pasowalo by to czy nie?

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 17 listopada 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem 24 lub 25 dc :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    24? A skad wiesz? Twoim zdaniem jestem przed owu? Na pewno nie:/ za pozno. Jak za 10 dni okres mam miec. Poza tym juz nie mam sluzu plodnego.

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa ja myślałam, że piszesz o mnie :P

    zem3wn15az3szllg.png
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 17 listopada 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak teraz Ci temperatura podskoczy to może i wyznaczy na 19, zależy jak dalej się to rozwinie.

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe;D
    A jest mozliwe ze jak juz byl sluz rozciagliwy i przyszlo chorobsko zatrzymalo to i teraz na nowo bedzie sluz robil sie rozciagliwy?? Zdarza sie takie cos?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2014, 17:11

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 18 listopada 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami organizm ma następne podjeście, u każdego pewnie to jest inaczej :)

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos jeszcze pomoze??? Sama zaznaczylam owulacje, czy to pasuje?? Dobrze? Czy to cykl bezowulacyjny??

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ