Odpowiedz

Zmiana czasu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Idgie Autorytet

Wysłany: 28 marca 2015, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak myślicie? Jutro zmierzyć pol godz pozniej i w poniedzialek pol godz pozniej?

08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Poz!omka. Autorytet

Wysłany: 29 marca 2015, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zmierzyłam o 7:30 , czyli na wczorajszy czas 6:30 :P

Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Idgie Autorytet

Wysłany: 29 marca 2015, 10:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja normalnie mierze o 6.
    Dzis nastawilam na 6:30 (w telefonie czas sam sie zmienil), czyli to wyszla chyba 5:30 czasu wczorajszego, tak?
    To jutro nastawie na 6, czyli wyjdzie wczorajsza 5.
    Matko :P

08.09 - transfer :)
    2nn3flw14d6fmfcl.png
  • Poz!omka. Autorytet

Wysłany: 29 marca 2015, 11:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No , ja dziś też tak liczyłam wstecz :D Bo zawsze mierze o 7 , ale pomyślałam że jak zmierze o 7 nowego czasu to za wczesnie bedzie na stary :-D dlatego dorzuciłam 30min :-D
    Ps. Mierzyłam o czasie wcześniejszym niż zwykle ( o te 30min) i zaobserwowalam ze wtedy jest wyższa temperatura :-D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 11:33

Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka

Wysłany: 29 marca 2015, 13:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze mierze o 6 rano, dzisiaj zmierzylam o 7 czyli na stary czas dalej 6 :) od nowego cyklu wrócę znowu do 6

" Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 marca 2015, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ponoc do godz 8:00 nie ma roznicy czy zmierzy sie o 5 czy 6 rano - jak sie spi tempka nie powinna sie duzo wahac... czytalam tylko wypowiedzi innych dziewczyn na ten temat, a ile jest w tym prawdy? takze ja po zmianie czasu (zegar sam sie mi przestawil w nocy) zbudzilam sie co prawda o innej godzinie - i nie bede zmieniac tempki, zostawiam taka jaka mi wyszla juz po zmienionym czasie :)

• marta1987 Autorytet

Wysłany: 30 marca 2015, 08:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zmierzyłam o nowym czasie...do godz 12 nawet nie wiedziałam, że taka zamiana czasu jest :)

Idgie lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ