X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Zygzakowate wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maxineczka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, to mój pierwszy post na stronie, więc mam nadzieję, że robię to dobrze :)
    Ale do rzeczy...niemalże każdy mój wykres temperatur ma postać zygzakowatą, czy powinnam się niepokoić? Trochę dziwne wygląda przy wykresach innych użytkowniczek


    a15a60bccfbede8563232a404b79e4e1.png


    75a024c257f3e26bf30f3dede237ff5b.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2016, 09:25

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak samo , a w tym cyklu to już w ogóle zygzaki.
    Badałaś jakieś hormony?
    ja badałam prolaktyne i mam za wysoką więc może przez to....

    b0eafc4f55273982dbf8ab5517424231.png

    justi
  • StyczniowaNadzieja Autorytet
    Postów: 954 869

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie zygzakowate wykresy sa normalne u kobiet karmiacych piersia u ktorych wlasnie prolaktyna jest podwyzszona naturalnie celem utrzymania laktacji. Wiec Justi jesli u Ciebie wyszla podwyzszona prolaktyna to mysle ze to jest powod takiego
    wachania temperatur.

    caur359.png
    3ro1ov5.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, biorę bromka więc mam nadzieję,że już nie bedzie tych zygzaków:)

    justi
  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje wykresy tez tak wyglądają, tylko prolaktyna może być powodem takich wykresów? Chyba powinnam ją zbadać...

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj wyjres w ub cyklu byl taki sam... teraz jest plaski. Musze zbadac hormony chyba...

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ