X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr 8-9 tydzien ciazy - ustanie bolu piersi i sutkow!
Odpowiedz

8-9 tydzien ciazy - ustanie bolu piersi i sutkow!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rapsodia spokojnie raz bolą a raz nie mnie jak w 8 tygodniu przestały boleć piersi tylko sutki były tkliwe tak teraz znowu zaczęły boleć w sumie nie aż tak bardzo jak na początku ale bolą ;)

    Anna25
  • Rapsodia Nowa
    Postów: 2 2

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu mnie uspokoilas, dzieki swielkie :)
    Teraz tylko wytrzymac do usg do poniedzialku.

  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wytrzymasz najważniejsze to myśleć pozytywnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2015, 15:05

    patrycjanl lubi tę wiadomość

    Anna25
  • Ewuńka Debiutantka
    Postów: 13 4

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również byłam przerażona, kiedy dokładnie w 8 tygodniu przestały boleć mnie piersi (wcześniej były nabrzmiałe i obolałe jakbym miała je posiniaczone). Nie mogłam doczekać się wizyty. Bałam się jak cholera. Wszystko jednak było w porządku. Teraz jestem w 13 tc i piersi nadal nie bolą ani nie rosną :) mam nadzieję, że niebawem zaczną :D

    maggy/mags, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    Ewuńka
  • maggy/mags Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf to mnie uspokoilyscie! Ja jestem w 11t 6d i bol piersi mialam tylko na poczatku do 8t. W 6t6d mialam usg na ktorym widzielismy pieknie bijace serduszko, kolejny skan mam za tydzien i w zwiazku ze teraz ustaly mi rowniez mdlosci, sennosc i bol brzucha zaczelam panikowac. Moj chlopak mowi zebym przestala sie zamartwiac bo nie moge sie zle czuc przez cala ciaze (dodam ze jak sie zle czulam to tez sie martwilam ;-D wiec chyba nie ma na mnie lekarstwa ;-) )
    Ja niestety mieszkam w Anglii wiec nie mam tego komfortu pojscia do ginekologa, tutaj jedynie polozna, ktora coz...jest mila osoba, ale nie lekarzem i jakos nie umiem jej zaufac.
    Wyczekuje tylko nastepnego tygodnia!!
    Pozdrawiam!
    Magda

    ania82186 lubi tę wiadomość

    Magda

    9f3accfc6a4880342369b28e415b2a6c.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ