X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Acard w I trymestrze
Odpowiedz

Acard w I trymestrze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Przyszła mama Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ginekolog zalecił brać Acard 75, jestem w 5 tyg. Czy któraś z Was bierze/brała? Nie zlecił żadnych badań, po prostu kazał brać. Nie jestem w grupie ryzyla, to moja pierwsza ciąża. Co myślicie. Bierzecie? Na ulotce ciąża jest przeciwwskazaniem, a w internecie różne opinie.

  • Julka99 Autorytet
    Postów: 322 290

    Wysłany: 7 kwietnia 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę już od starań i przez całą ciąże teraz tez mam brać ☺️ Tyle ze ja mam mutacje genów i to przez nie mam brać bo acard pomógł mi w zagnieżdżeniu zarodka i rozrzedza mi kres bo mam problem z krzepliwością, bez wskazań nie odważyłabym się brać 😏 może poradź się tez innego ginekologa co o tym myśli?

    https://www.suwaczki.com/tickers/atdc3e5erotnsvky.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/2nn3skjouf04tpy1.png

    👩🏼 ’99 r.
    03.07.2018 - Mikołaj 🧒🏼💙
    21.09.2021 - Ignaś 👼🏼🤍
    09.02.2022 - Aniołek 👼🏼🤍
    03.04.2022 - ⏸🌈
    13.04.2022 - 🔘 8mm 😍
    25.04.2022 - 👶🏼 0,74cm i ❤️ (6+6 z om, 6+4 z usg)
    16.05.2022 - 👶🏼 3,16cm (9+6) ❤️
    MTHFR (hetero)
    PAI-1 (homo)
    💊 Euthyrox N50, acard 75, duphaston, pregna , neoparin 0,4
  • Solejukowa11 Ekspertka
    Postów: 210 237

    Wysłany: 27 czerwca 2022, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę acard 150 natomiast, tylko u mnie w genach wyszło że mam mutacje.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ