X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Angina i ciąża-czy jest się czego bać?
Odpowiedz

Angina i ciąża-czy jest się czego bać?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Od wczoraj jestem na antybiotyku z powodu zapalenia gardła i zapalenia migdałków. Przez dwa dni wysoko gorączkowałam (wczoraj do 39,4 st. C). Dziś rano zrobiłam est cążowy (staramy się z mężem o rodzeństwo dla naszego synka) i wyszła mi na eście bardzo blada druga kreska, widoczna tylko ppod pewnym kątem. Z kolei drugi test ciążowy (również paskowy) na początku nie pokazał mi niczego, a po 5 minutach pojawiła się jedna wyraźna kreska i druga blada. Mam się już cieszyć? Czy antybiotyk, który mam brać przez najbliższe jeszcze 6 dni będzie miał wpływ na zarodek? Podejrzewam, że to jeszcze za wcześnie, bo nie wytworzyło się jeszcze łożysko, ale pytam dla pewności :)
    Dodam że ovufriend wykrył mi owulację 27.10, także obecnie jestem w 24 dniu cyklu. Miesiaczkę powinnam dostać 10.11.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2015, 11:33

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ