X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr apetyt w I trymestrze
Odpowiedz

apetyt w I trymestrze

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, nie znalazłam podobnego wątku a nurtuje mnie 1 pytanie:) Czy któraś z Was też tak ma/ miała,ze w ogóle nie ma apetytu? Burczy mi w brzuchu czasami ale jak mam jeść to najchętniej schowałabym się do szafy:) nie wiem czy to taki początek a potem apetyt wróci??

    małaMyszka, Neyla lubią tę wiadomość

  • Patuska1992 Autorytet
    Postów: 319 249

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEDRNA5 na początku ciężko o apetyt szczególnie gdy mdli i się wymiotuję ale w drugim trymestrze się nadrabia :) Życzę spokojnej ciąży :)

    w57v9n73toqtjvh3.png
  • aher Autorytet
    Postów: 506 424

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To normalne :) ja również nie mam apetytu, ciężko cokolwiek przechodzi przez gardło. Poza tym mam straszne nudności i wymioty więc obecnie przyswajam niewielkie ilości jedzenia. Jak narazie waga leci w dół, schudłam już 4 kg. Niestety początki często nie są kolorowe, ponoć w II trymestrze jest już ok :)

    m3sx3e3ksd1nt9wx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :) ja mdłości nie mam znoszę ciążę jak narazie supppppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj też tak mam. Najpierw jadłam za dwoje. Później zaczęły się coraz większe mdłości i zaczęło mnie odpychać od jedzenia. Teraz mdłości są, ale powoli mijają i na nowo powoli wraca mi apetyt choć miewam dni, że wolałabym cały dzień nie jeść, ale zmuszam się, bo nie mogę głodować :)

  • Kima Koleżanka
    Postów: 47 33

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam chyba jedyną ciężarną na świecie z mega wielkim apetytem w I trymestrze :) Jak jechaliśmy na zakupy z mężem, trwające np. półtorej godziny, to musiałam wziąć ze sobą kanapkę na przegryzkę, bo inaczej umarłabym z głodu. Poza tym, jak byłam głodna to od razu wzmagały mi się mdłości. Więc jadłam i jadłam :)

    Lissa lubi tę wiadomość

    hchy9jcgd2de24d6.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kima - ja też mam apetyt :) mdłości nie mam raczej mam wrażenie ze jestem przejedzona i stąd mdłości :p ciągnie mnie do parówek....


    ckaihqvkyff06q81.png

    Lissa lubi tę wiadomość

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • Stokrotka84 Autorytet
    Postów: 861 933

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mndlosci mialam znikome, zazwyczaj rano i to nie codziennie. Apetytu za to nie mialam w ogole, jedyne co moglam jesc to herbatniki, biszkopty i chleb tostowy z maslem, wszystko inne bylo dla mnie zbyt slodkie, zbyt kwasne, zbyt ostre itd. Takze przebujalam sie jedzac herbatniki i owoce, schudlam wtedy ponad 2kg. Teraz mam 2.5kg do przodu, liczac od wagi sprzed ciazy:)

    relgi09k52jutqx1.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak patrzę na tendencję w mojej rodzinie to będę do przodu :D Apetyt mi sprzyja, mdłości znikome :) wiem ze to się moze zmienić jeszcze, ciesze się chwilą :D

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nezumi ja tez bylam przekonana patrzac na tendencje w swojej rodzinie ze bede na plusie ze 20-30kg...ale o dziwo zaskoczylam sie bo jak do tej pory tylko dycha do przodu..chociaz ostatnio apatyt mam lepszy..ale maly przybiera teraz na wadze najwiecej wiec i moze zapotrzebowanie jest wieksze..hmm na poczatku mimo mdlosci nie panowalam na tym co jem ile jem i kiedy jem a wszystko sie da ;-) no ale brzuszek mam ogromny wiec te kilo tam sobie siedza he

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz mi powiedzial ze tak 1,5kg na miesiac to jest fajnie,bezpiecznie i zdrowo wiec jak mi sie zdarzylo w 3tyg 3kg to juz nie byl taki mily hehe

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam mdłości dlatego sobie dogadzam, ale zauważyłam ze w ogóle nie mam ochoty na słodkie :)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tak że jak zjem to zaczynam robić się senna i zaraz bym szła spać a z apetytem tez u mnie kiepsko jeśc mi sie nie chce a waga rtez idzie w dół

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    senność to swoją drogą, przesypiam każdą wolną chwilę (jak akurat nie jestem na forum :))
    co z kawą dziewczyny???? mogę sobie pozwolić na jedną? z mlekiem, rozpuszczalną? bez kawy moze być ze mną krucho...

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:51

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 1 lipca 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wybierać jedzonko z głową? tzn? że surowego nie można to wiem :) a co jeszcze???
    kawkę dziś już piłam :) teraz tylko herbata mi zostaje i woda :)

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2013, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <edit>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2014, 09:51

  • nezumi Autorytet
    Postów: 1815 1858

    Wysłany: 1 lipca 2013, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rika no i wszystko jasne :) tak to trzeba nawet jak się nie jest w ciązy :D

    c74bebc6c3.png
    Alicja jest już z nami! <3
    10.08.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2013, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pijam kawkę taka na zimno- raczej napój kawowy... z rozpuszczalnej zrezygnowałam tyko jak pojawia mi się taki mega ból głowy robię sobie w filiżance i momentalnie ból odchodzi :( uzależnienie... (kiedyś piłam po 5-6 kubków) ehh:) ale już zauważyłam,że zaczynam troszkę więcej wcinać... a do słodyczy mam awersję :(

  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11933

    Wysłany: 2 lipca 2013, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do kawki to mozna sobie wypic jakas slaba z mleczkiem ale jezeli ktos byl uzalezniony to mozecie sobie kupic kawe inke na przyklad z blonnikiem.jest pyszna bo smakuje jak zwykla kawa a do tego blonnik pomaga na trawienie ;-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ