X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr apetyt w I trymestrze
Odpowiedz

apetyt w I trymestrze

Oceń ten wątek:
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam apetyt ogromy - zero mdłości i mam ogromną ochotę na wszystko oprócz mięsa :-)

    mindusia lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja też nie mam za bardzo apetytu, jem bo muszę coś zjeśc.
    Jedyny plus,to taki,że przestałam jesc slodycze :-)
    Mdłości też nie mam ale pewnie nie dlugo się zaczną :-(

    maximka84 lubi tę wiadomość

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja35 wrote:
    A ja też nie mam za bardzo apetytu, jem bo muszę coś zjeśc.
    Jedyny plus,to taki,że przestałam jesc slodycze :-)
    Mdłości też nie mam ale pewnie nie dlugo się zaczną :-(

    ...ja mam to samo...odrzuciło od słodyczy...no ale to dobrze ...
    tylko miewam problemy z wypróżnianiem :( wzdęcia mam :( czasem brzuch pobolewa ... :(

  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 23 listopada 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam problemy z wypróżnieniem.Przed ciążą mogłam się załatwić bez problemu a teraz trzeba gada troche podusić :-)

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2013, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja35 wrote:
    Ja też mam problemy z wypróżnieniem.Przed ciążą mogłam się załatwić bez problemu a teraz trzeba gada troche podusić :-)

    I pewnie przez to pobolewa Cię brzuch cio ...? mnie pobolewa, czuję jak się tam wszystko przelewa ;|

  • monaaa Autorytet
    Postów: 486 741

    Wysłany: 23 listopada 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też toaletę w wiadomym celu odwiedzam o wiele rzadziej i przez to też mój brzuch jest wzdęty i pobolewa :(
    Co do apetytu-teraz w 8 tygodniu trochę się poprawił, ale jem o wiele mniejsze porcje niż przed ciążą (mam uczucie skurczonego żołądka, szybciej się najadam.
    Wcześniej miałam lekkie mdłości, bez wymiotów, ciężko było mi zjeść śniadanie.
    Teraz mój mąż wymyśla co na obiad, bo ja nie mam nigdy na nic konkretnego ochoty. Moje smaki to raczej kwaśne/słone. Zupełnie odrzuciło mnie od słodyczy, co akurat mnie cieszy ;)

    81clk9i.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 23 listopada 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ostatnio gin pytał na wizycie kontrolnej czy nie mam problemów właśnie z wypróżnianiem, ja powiedziałam że na szczęście nie. Gin powiedział że to dobrze bo ponoć to nie zdrowe dla ciężarnej jak nie może się wypróżnić i musi że tak powiem "przeć" przy wypróżnianiu.
    maximka, maja musicie jeść więcej produktów z błonnikiem i pic duzo wody wtedy nie powinnyście mieć problemu :)

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • Chiang Mai Autorytet
    Postów: 264 418

    Wysłany: 25 listopada 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszym trymestrze żarłam jak oszalała!!! W drugim mi przeszło i jem jak przed ciążą. Ciekawe jak w 3 będzie?

    3i49cwa1t57en9fi.png
  • Vixen Autorytet
    Postów: 844 684

    Wysłany: 6 stycznia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że brak apetytu to normalka. Ja na nic nie mam ochoty zupełnie, nie mogę patrzeć na jedzenie, a nawet myślec o gotowaniu. Jedyne co wchodzi to owoce jako tako i o dziwo czekolada, a nie jestem czekoladożercą :D staram się zmuszać do jedzenia, bo nie mogę przecież nie jesc wcale i na zupy nie odrzuca aż tak. Mdłości praktycznie cały dzień, ale wydaje mi się że nie aż takie mocne, bo nie wymiotuje. Herbatka imbirowy-cytrynowa pomaga mimo że mi nie smakuje ;) Ach, wszystko warte dzieciątka <3

  • Aga28 Koleżanka
    Postów: 52 27

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny ja właśnie zaczęłam 9 tydzień od 6 mdłości i okazjonalne wymioty meczy to strasznie ale apetytu mi nie zabrało, początkowo tylko mięso zwłaszcza kabanosy, teraz zupy głównie ogórkowa i pomidorowa i pomidory z mozarella,ziemniaki z sosami i na fast foody tez chętka przychodzi ale staram się jakoś przetrzymać i jeść coś innego. Słodyczy 0 dla mnie odmiana bp wcześniej najlepszy obiad bym oddała za czekoladę albo ciacho. Na mdłości herbata z imbirem i małe przekąski. pozdrawiam =)

    Aga28
  • Efa24 Koleżanka
    Postów: 32 4

    Wysłany: 21 listopada 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja aktualnie zjadłabym chyba wszystko. Cały czas jestem głodna, nawet jak jem. Wczoraj umierałam z pragnienia. Najbardziej smakuje mi wszelkiego rodzaju mięso, szczególnie pieczone skrzydełka.... Zjadam je garściami. Gorzej z serkami, bo stają mi w gardle i jakoś dziwnie zaczęły smakować, choć wcześniej je UWIELBIAŁAM. Ale mdłości jako takich na razie nie posiadam :). Jezu jaka ja jestem głodna... :D

    c55f3e3kw014menp.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 26 listopada 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) Jestem w 5tc i nie mam jeszcze żadnych mdłości i wymiotów- póki co :P
    A apetyt u mnie słabiutki. Czuje głód i burczy mi w brzuchu ale jak mam wybrać coś z lodówki to mam straaaaszny dylemat ;) Co oprócz tego? Hmm śpię do 12-13 i wieczorem jestem już śpiąca. Tak mam od 2 dni :P

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Paolla Przyjaciółka
    Postów: 80 27

    Wysłany: 27 listopada 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika87 ja mam tak samo śpię od jakiegoś tygodnia do 11- 12, po południu znów mnie spanie zaczyna brać, ale już czekam do wieczora, bo ostatnio jak się położyłam to w nocy spać nie mogłam ;)A co do jedzenia, przeszły mi na razie mdłości, ale wiele rzeczy musiałam wykluczyć bo na samą myśl nie dobrze mi się robi...

    Martika87 lubi tę wiadomość

    o9u8iei.png

    11tc Aniołek (*) 6.04.2014 r
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odczuwam głód ale na nic nie mam ochoty. Jem trzy posiłki w bardzo małych ilościach.

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 4 grudnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jestem non stop glodna :D i wszyskto przesalam, dzis zjadlam tak slony rosol ze teraz pije wode non stop bo mnie suszy ;) maz juz na mnie wyzywa ze nie mam nic solic tylko bedziemy na talerzu solic bo wszyskto jest slone, a pomidorowa zupa kwasna :D

    małaMyszka lubi tę wiadomość

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • lys Autorytet
    Postów: 5066 9158

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem ciągle głodna i jem co mam pod ręką, ale nie wszystko mi smakuje. Najbardziej ciągnie mnie do słonego, do ogórków kiszonych. Też jestem ciągle spragniona :)

    9f7jtv73juycdhvl.png
  • amysia Ekspertka
    Postów: 125 345

    Wysłany: 6 grudnia 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem w 5tc i ciągle jestem głodna, aż mnie to przeraża :)

    lys lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg2f3aermr.png
  • lilirose Autorytet
    Postów: 1282 547

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem w 12 tygodniu i od kilku dni mam ssanie na zmianę z mdłościami. Zwariować można, gdy już się położysz spać, a tu nagle mdli z głodu i trzeba iść zjeść. Co dwie godziny pochłaniam bułkę, a waga stoi jak zaklęta...

    lys lubi tę wiadomość

    Szczęśliwy 3 cs, maluszku zostań z nami ♥
    p19uyx8dp2cbt5uf.png
  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odzyskuję powoli apetyt... :D :D :D ale jem niewiele więcej...

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
  • Gosjja Koleżanka
    Postów: 70 17

    Wysłany: 13 maja 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki.
    Ja jestem 6tc. Apetytu brak.Głód oczuwam ale jakoś na nic nie mam ochoty! Totalnie odrzuciło mnie od moich kochanych słodyczy.Chwilowo mogą dla mnie nie istnieć (jakoś mnie to nie martwi:P), mdłości czasami ,nieuciążliwe- czasem rano, czasem w dzień, czasem wieczorem a czasem caly pakiet ale delikatne...

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ