X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bardzo niski przyrost beta HCG
Odpowiedz

Bardzo niski przyrost beta HCG

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Bemolie Nowa
    Postów: 4 6

    Wysłany: 8 lutego 2022, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Właśnie wstałam i odczytałam wynik Beta HCG i mam bardzo niski przyrost. Na początku był duży ładny przyrost, dziś bardzo niski. Mega się boje. Po 2 dniach oczywiście zrobię kolejne bywa hcg, lekarza mam dopiero za tydzień.
    1. 18.01 - 529 b HCG
    2. 25.01 - 3744 b HCG
    3. 07.02 - 25640 b HCG
    To zaledwie 34,5% przyrostu
    Bardzo się martwię i nie wiem co zrobić 😭

    3jgxs65gu6bkb76d.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 9 lutego 2022, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy takich wartościach bety nie sprawdza się już przyrostu. Teraz kluczowe jest USG.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ