X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr bardzo wysoki poziom beta hcg
Odpowiedz

bardzo wysoki poziom beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • blama Autorytet
    Postów: 477 523

    Wysłany: 16 listopada 2017, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane wizyta w piątek. Nie robiłam bety - zawierzyłam wszystko losowi i Bogu. Testy pokazywały dwie grube krechy, wczoraj mąż kupił mi dwa test ciążowy, bo jak to stwierdził - dla niego to są pierwsze rozmowy z dzieckiem :) i ku mojemu zdziwieniu druga kreska nie była już taka mocna - zamarłam. Mąż mnie 14.11.2017 (6tydz. +5 dni) wysłał na betę a tam wynik - 147906.14 czy to nie za duża wartość? Dziś zrobiłam ponownie, czekam na wynik


    ex2btv73igihq37e.png

    relgx1hp11ql973x.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 16 listopada 2017, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po co robic testy w 6 tyg? Test mogl byc inny, mniej czuly, mocz bardziej rozwodniony itp itp itp. Beta jest wysoka bo to 7 tydzien. Poza tym wysoka beta moze sugerowac blizniaki. Czym sie denerwujesz? Jutro idziesz do lekarza, zobaczysz kropeczke i serduszko. Polecam nie panikowac i nie szalec, bo dziecko wszystko czuje.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ