X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr bardzo wysokie beta hcg
Odpowiedz

bardzo wysokie beta hcg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jestem ekspertem ale moim zdaniem przyrost jest ładny. Mi beta podwajała się codziennie i też się martwiłam a potem okazało się, że to ciąża bliźniacza. Moim zdaniem Twój przyrost jest ok, możesz też sprawdzić na kalkulatorze https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html, wtedy bedziesz spokojna

  • Adine Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 05:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wsparcie :)

  • pumka1990 Autorytet
    Postów: 1186 599

    Wysłany: 1 lutego 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oublier wrote:
    Pumka1990i jak tam wieści?

    U nas średnio... Niby maluszek ma 3.9 cm, serduszko bije 171 FHR. Dziś widziałam jak ruszał rączkami i nóżkami, ale... Lekarz zauważył przepuklinę pępowinową :(

    Emil - 28.07.2018 r - godzina 22.18 - 2530 gram i 50 cm szczęścia do kochania <3
    17u9sg18c0ymn8s1.png[/link]


    24+0 - 692 g/29+0 - 1392 g/32+6 - 2233 gramy szczęścia <3

  • Ana 123 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co u was koncowo wyszło? U mnie 4+6 beta 1400 5+2 6493... Dziś na usg wyszło że nie ma jescze zarodka... A wychodzi 5+4 I beta ponad 12 tys...

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 grudnia 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana 123 wrote:
    I co u was koncowo wyszło? U mnie 4+6 beta 1400 5+2 6493... Dziś na usg wyszło że nie ma jescze zarodka... A wychodzi 5+4 I beta ponad 12 tys...

    Za wcześnie na zarodek :)
    A beta przy dużych wartościach już się potem nie podwaja. 5+4 to niektóre kobiety jeszcze jaja nie mają uwidocznionego w macicy. Za tydzień na USG już będzie widać i zarodek i akcję serca :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 19 grudnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mm właśnie 5 i 4 licząc od owu i 6 i 2 od terminu okresu i jest sam pęcherzyk praktycznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2018, 18:27

    27a73b5519.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ