X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta HCG wynik 6,68
Odpowiedz

beta HCG wynik 6,68

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    @ miałam 12.12.15 a dziś robiłam test na beta HCG. dostałam wynik i wyszło mi 6,68 mlU/ml. do @ mam jeszcze dobre 4 dni. czy to oznacza, że jestem w ciąży?

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3441

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej tak :) U mnie norma od 5 oznacza ciążę ;) Powtórz test po 48 h. Gratulacje :)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) ja poczekam aż wyjdzie domowy test pozytywny teraz:) dla mnie też oznacza ciąże ale wolałam to usłyszeć od kogoś innego:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej sprawdź przyrost bety po 48h. Jeśli podwoi swoją wartość bądź będzie większa można być dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 23:04

    Paula222 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zrobiłam ponownie badania na bete bo w sobotę i w niedziele u mnie nie pobierają krwi nigdzie. ale wczoraj zrobiłam test domowy i wyszedł pozytywny. więc zakładam, że beta rośnie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ