X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr beta HCG wynik 6,68
Odpowiedz

beta HCG wynik 6,68

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    @ miałam 12.12.15 a dziś robiłam test na beta HCG. dostałam wynik i wyszło mi 6,68 mlU/ml. do @ mam jeszcze dobre 4 dni. czy to oznacza, że jestem w ciąży?

  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najprawdopodobniej tak :) U mnie norma od 5 oznacza ciążę ;) Powtórz test po 48 h. Gratulacje :)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki :) ja poczekam aż wyjdzie domowy test pozytywny teraz:) dla mnie też oznacza ciąże ale wolałam to usłyszeć od kogoś innego:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej sprawdź przyrost bety po 48h. Jeśli podwoi swoją wartość bądź będzie większa można być dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 23:04

    Paula222 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zrobiłam ponownie badania na bete bo w sobotę i w niedziele u mnie nie pobierają krwi nigdzie. ale wczoraj zrobiłam test domowy i wyszedł pozytywny. więc zakładam, że beta rośnie :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ