X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bhcg stanęła w miejscu
Odpowiedz

Bhcg stanęła w miejscu

Oceń ten wątek:
  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 23 września 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie.
    Ostatnia miesiączka 7 sierpien.pierwsze badanie hcg 3 wrzesien wynik 581.1 Drugie badanie hcg 8 wrzesien wynik 3468 Trzecie badanie hcg 18 wrzesien wynik 10000. Wczesniej miałam dwa poronienia.Ponieważ zauwazyłam że w ostatnim badaniu bety nie ma strzałki ze rosnie postanowiłam zrobić ja jeszcze raz .21 wrzesnia rano oddałam krew do badania wyniki odebrałam o 15 i niestety radość była przedwczesna.Bhcg wynosi tyle samoi 10000 i nie rosnie.W czwartek ide do lekarza.Jestem bliska obłędu.Zdaje sobie sprawe że to juz koniec.Może ktoś miał podobną sytuację ???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2015, 13:27

    elizka123
  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 23 września 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nikt nie miał takiej beznadziejnej sytuacji jak ja :(

    elizka123
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm. Szczerze mówiąc ciężko powiedzieć. Też jestem po dwóch poronieniach, aczkolwiek, moja beta nigdy nie doszła do takiej wartości.Dzwoniłaś do swojego gina? Zadzwoń dopytaj się jesli to Cię tak dręczy, albo poczekaj do jutra, będziesz wedziała co się dzieje. Jaki był charakter poprzednich poronień? W którym tygodniu?

  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 23 września 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2000r urodziłam pierwsze dziecko w 2004 zaszłam w ciąze niestety obumarła,trzy miesiące potem znowu byłam w ciązy i urodziłam zdrową córke.W 2013 była następna ciąza i poronienie w 5t ,2014 ciąza i puste jajo płodowe no i teraz przyrost był fajny i nagłe sie zatrzymał.Czuje sie dobrze nie plami nic mnie nie boli ale wiem że beta musi wzrastać :/

    elizka123
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurdę chciałabym Cię jakoś pocieszyć, ale nie posiadam wiedzy odnośnie tak wysokiej bety. Czytałam, że w którymś momencie beta gwałtownie zwalnia, ale u Ciebie całkowicie się zatrzymała - mówisz. Przy pozamacicznej byłyby jakieś plamienia, bóle brzucha - bynajmniej ja tak miałam przy dużo niższej becie. Staraj się nie panikować, wytrzymaj do jutrzejszej wizyty, jesli natomiast nadal chcesz kogoś podpytać, to zapytaj dziewczyn na wątku beta hcg, bo założyłaś niepotrzebnie nowy temat.

  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 23 września 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dzięki za info.Doczytałam sie tu na którym forum że dziewczynie beta zwalniała i zatrzymała się w końcu na 6000tys na tydzien a potem znowu ruszyła i tej nitki nadziei się trzymie

    Foto_Anna, alicja_ lubią tę wiadomość

    elizka123
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elizkaaa wrote:
    Witam serdecznie.
    Ostatnia miesiączka 7 sierpien.pierwsze badanie hcg 3 wrzesien wynik 581.1 Drugie badanie hcg 8 wrzesien wynik 3468 Trzecie badanie hcg 18 wrzesien wynik 10000. Wczesniej miałam dwa poronienia.Ponieważ zauwazyłam że w ostatnim badaniu bety nie ma strzałki ze rosnie postanowiłam zrobić ja jeszcze raz .21 wrzesnia rano oddałam krew do badania wyniki odebrałam o 15 i niestety radość była przedwczesna.Bhcg wynosi tyle samoi 10000 i nie rosnie.W czwartek ide do lekarza.Jestem bliska obłędu.Zdaje sobie sprawe że to juz koniec.Może ktoś miał podobną sytuację ???

    Moja beta również stanęła ;-)
    I jak widzisz po suwaczku... wszystko gra ;-) Na pewno odnajdziesz moje wpisy na tym forum. Niestety ja nie znalzłam podobnej sytuacji do mojej, ale wszystko skonczyło się dobrze ;)
    Głowa do góry!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elizkaaa wrote:
    Ok dzięki za info.Doczytałam sie tu na którym forum że dziewczynie beta zwalniała i zatrzymała się w końcu na 6000tys na tydzien a potem znowu ruszyła i tej nitki nadziei się trzymie

    Nie wiem czy to nie była moja historia ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak beta jest powyżej 6 000 to zwalnia. A niektóre laboratoria jak beta jest powyżej tel lub innej wartości już nie podają dokładnej ile jest hormoonu - podają tylko fakt, że jesteś w ciąży. Bo na takim etapie bety to sie mija z celem. Mnie gin powiedział, że powyżej 6 tygodnia ciąży to już sie nie robi bety bo dokładniejszym badaniem w tym celu jest już USG.

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 11 października 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiedzieć Vira, że powyżej 6 tygodnia ciąży nie robić już bety..
    A już miałam lekki czarny scenariusz, że mając betę 14795 przyrosła niecałe 96% wciągu 96h na 29057..

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 11 października 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Tak jak pisałam w piątek hcg wynosiło 10000 brak strzałki ze rośnie,w poniedziałek powtórzyłam wynik 10000 brak strzałki ze rosnie.Zrobiłam następną w czwartek jeszcze raz wynik 10000 brak strzałki ze rośnie ale był też dołączony drugi wynik z napisem UWAGA ROZCIENCZONO SUROWICE 1:10 i tam był wynik ponad 23 tys.Normalnie zdurniałam a nogi zrobiły mi się miękkie.Wziełam wyniki i pojechałam do lekarza.Ona sama też nie za bardzo wiedziała o co chodzi.POwiedziała ze usg nam to wyjaśni i prosze srce bije zarodek jak na wiek ciązy wymiarowo prawie ksiązkowy.Od tamtej pory nierobie już bety a jutro ide do lekarza.

    Marietta, ines. lubią tę wiadomość

    elizka123
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 11 października 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętam elizkaaa jak to pisałaś;)
    Powiem Ci, że nie możliwości, aby chyba beta przystanęła w jednym miejscu i to 3 razy:):)
    Najważniejsze, że jest serduszko;)

    A, czyli już zaprzestałaś wykonywać bhcg?
    U mnie też jest serduszko, ale jak durna, znów poszłam na betę.. ;):)
    Muszę się uspokoić;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 11 października 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elizkaaa super że wszystko ok ! Widocznie przy tak wysokich wartościach Hcg różnie to bywa :)

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 12 października 2015, 00:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z kiepskiego laboratorium korzystasz. To jest nie do pomyślenia, żeby dawali taki wynik bez jakiegoś uzasadnienia, człowiek się tylko niepotrzebnie stresuje.. ja nie ważne w który tyg bym zrobiła badanie zawsze wynik podadzą dokładny, a nie pow. jakiejś wartości już bez zmian. Cieszę się, że wszystko jest w porządku. Powodzenia i spokojnej ciąży!!

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja nie robiłam bety ;-) wcale po pozytywnym teście ciążowym poszłam do lekarza i był zarodek a potem dzidzia z bijącym serduchem teraz idę na prenatalne ciekawe co tam się dzieje trzymajcie kciuki. Elizkaa będzie dobrze :-D

  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 12 października 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj do lekarza niestety załapałam chyba infekcje bakteryjną bo mam żółte upławy a na prenatalne pewnie za dwa tygodnie pójde.

    elizka123
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam infekcje na szczęście gin dał leki i przeszła. Ja za 9 dni idę na wizytę już odliczam. Daj znać po wizycie :-D

  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 12 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety 10t3d koniec nadzieja umarła serduszko przestało bić :( Jutro do szpitala na wywołanie porodu.

    elizka123
  • Caroline Ekspertka
    Postów: 132 50

    Wysłany: 12 października 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elizkaaa wrote:
    Niestety 10t3d koniec nadzieja umarła serduszko przestało bić :( Jutro do szpitala na wywołanie porodu.
    jejku jak mi przykro:( Trzymaj się:(

    34bw6vgct4x5p7xj.png

    f2wlanli70ba512s.png

    05.2013 [*]
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 13 października 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Elizkka; (((((

    Ale powiem Ci jedno, dzieci nienarodzone zmieniają datę przyjścia na świat!

    Trzymaj się cieplutko.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ