X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bhcg stanęła w miejscu
Odpowiedz

Bhcg stanęła w miejscu

Oceń ten wątek:
  • Junioer Autorytet
    Postów: 458 639

    Wysłany: 14 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elizkaaa wrote:
    Witam po długiej nieobecności.
    Wczoraj odebrałam wyniki bhcg 1230
    Od wczoraj biore Clexane 0,2 oraz Zaax
    Nie zamierzam powtarzać już bety bo to niepotrzebny stres ,tym razem stawiam na to ze co ma być to będzie.25 listopada mam wizyte więc póki co nie wariuje.
    Pozdrawiam

    Gratulacje! trzymam kciuki, żeby tym razem wszystko było dobrze!

    6 nieudanych IUI, 2 nieudane IVF, 1 IVF z KD koniec w 8tc
    21.10. FET sukces!
    e6l0p2.png

  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 25 listopada 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.Godz temu wróciłam od lekarza i nadal jestem w szoku.Po tych wszystkich niepowodzeniach okazało się ze mam pod sercem dwupak.Poki co obie ciąże żywe aczkolwiek jeden płód i pęcherzyk jest dużo mniejszy od drugiego i istnieje zagrożenie ze może się wchłonąć. Zwiększono mi heparyne dodatkowo we wtorek ide do hematologa.Modle się oby wszystko było dobrze. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam.

    Asik_kk lubi tę wiadomość

    elizka123
  • naataszaa Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 25 listopada 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elizkaaa wrote:
    Witam.Godz temu wróciłam od lekarza i nadal jestem w szoku.Po tych wszystkich niepowodzeniach okazało się ze mam pod sercem dwupak.Poki co obie ciąże żywe aczkolwiek jeden płód i pęcherzyk jest dużo mniejszy od drugiego i istnieje zagrożenie ze może się wchłonąć. Zwiększono mi heparyne dodatkowo we wtorek ide do hematologa.Modle się oby wszystko było dobrze. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam.


    Jejku gratuluje i trzymam kciuki. Mi beta wzrosła dużo za mało (22%) :(( czekam na krwawienie .. takze po raz trzeci sie nie udalo .. ;( jakis pech nade mna wisi .. ;(

    Dlaczego właściwie tęsknimy za tymi, którzy w gruncie rzeczy nie mogą za Nami tęsknić. ... ?
    Aniołek 9tc [*] 07/10/2014 (ciąża pozamaciczna)
    Aniołek 5tc [*] 13/05/2015 (ciąża biochemiczna)
    Aniołek 7tc [*] 05/12/2016 (ciąża biochemiczna)
  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 25 listopada 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja trzy razy rok po roku strata jesli teraz się to nie utrzymie to psychiatryk pewny

    elizka123
  • naataszaa Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 25 listopada 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elizkaaa wrote:
    No ja trzy razy rok po roku strata jesli teraz się to nie utrzymie to psychiatryk pewny


    no to tak jak u mnie ..

    Dlaczego właściwie tęsknimy za tymi, którzy w gruncie rzeczy nie mogą za Nami tęsknić. ... ?
    Aniołek 9tc [*] 07/10/2014 (ciąża pozamaciczna)
    Aniołek 5tc [*] 13/05/2015 (ciąża biochemiczna)
    Aniołek 7tc [*] 05/12/2016 (ciąża biochemiczna)
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 25 listopada 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elizkaa do kogo chodzisz( ginekolog). Ja też jestem z Rybnika ( no 2 miesiace temu przeprowadziłam się do Żor)

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • elizkaaa Koleżanka
    Postów: 41 12

    Wysłany: 26 listopada 2016, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcześniej chodziłam do dr.Bednarczyk ale odradzam, cztery straty u niej zero badań jedynie co powiedziała to ze jestem stara o to powód strat.Znajoma położna poleciła mi dr Skrobarczyka. Byłam dzisiaj pierwszy raz wrażenia rewelacyjne miły rzeczowy mega delikatny.Zobaczymy co z tego będzie.

    elizka123
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ