X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bol "okresowy".
Odpowiedz

Bol "okresowy".

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • paolcia88 Ekspertka
    Postów: 257 53

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety lekarz kazał mi przyjść dopiero w 7 tygodniu. A nawet później, bo na później ma termin. :/ Powiedział że to normalne bo więzadła macicy się rozciągają.
    Hmm, wiesz, to jest naprawdę świetny specjalista, więc nie chcę go zmieniać. Nie boli mnie super mocno, tak "nudzi" co jakiś czas.
    A dziś to już prawie wcale.

    hchy3e3ky0mvg7aj.png
  • Riri Ekspertka
    Postów: 273 60

    Wysłany: 14 kwietnia 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To staraj się nie przemeczac, mi dał duphaston na to i leżenie... Leżenie... Leżenie.... To może znaczy że coś za intensywnie wykonujesz.... Ze tak boli...mnie męczy czasem ale teraz pomału ustępuje.....

    30.12.2014-poronienie 6 tydz.
    11.05.2015-poronienie 10 tydz.
    15.06.2015-podjęcie leczenia (naprotechnologia)
  • Zielonka Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja jestem dopiero w 4t5d, ale byłam wczoraj u lekarza, bo mam plamienia i trochę się zmartwiłam. To moja pierwsza ciąża więc o panikę nie trudno. Dostałam luteinę pod język. Bóle też mam takie jak na @ ale to są bardzo delikatne, taki raczej dyskomfort niż ból. Mój lekarz powiedział, że jak będzie bardzo boleć to nospa i odpoczywać, a gdyby było gorzej to przyjść do niego lub do szpitala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2016, 11:57

    c58f8a7796178048bbca9f0b4f8ae96b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • agusza Autorytet
    Postów: 1067 374

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej zielonka, ja właśnie wczoraj wyszłam ze szpitala bo najpierw miałam silne bóle a w niedzielę dostałam jakieś plamienia. Tyle że ja to od razu panika jak cholera i pędem do szpitala. Radzę zrobić podobnie następnym razem ale oczywiście życzę Ci żeby taka sytuacja nie miała już miejsca :) dbaj o siebie!

    Cukrzyca t1, OPI, ChGB
    Agusza.
    Emil - 06.12.2016r - 53cm i 3490g miłości
  • Anula1986 Autorytet
    Postów: 1692 914

    Wysłany: 22 kwietnia 2016, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Pozwolę się przyłączyć :) Jestem w 5 tyg i 2 dniu ciąży.
    Pierwszą wizytę u gina miałam 14 kwietnia, kolejną mam 28 kwietnia. Zrobiłam sobie w ten wtorek betę dla pewności i wynik wyszedł prawie 2000.
    Ja też miewam bóle @. Przykładowo wczoraj czułam się jak przy 1 dniu @, tak mnie wszystko nawalało, że szok... Myślałam, że pęknę jak balon. Po godzinie mi to przeszło. Ogólnie staram się nie brać tabletek, jedynie witaminy dla dzidzi, tj: prenatalne. Mam nadzieję, że przejdą Nam te @ objawy...


    xnw4lhb8dt2ans8c.png
  • Zielonka Debiutantka
    Postów: 9 8

    Wysłany: 4 maja 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anula, ponoć to normalne i będzie ok. Nie możemy tylko panikować :)

    c58f8a7796178048bbca9f0b4f8ae96b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Ashley86 Koleżanka
    Postów: 48 4

    Wysłany: 8 maja 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez bolał brzuch na początku ciąży, najbardziej nasilone bóle były 5-6 tc. Ginekolog kazał mi brać no-spe nawet 3 x 80 mg ( to jest dawka maksymalna) i leżeć CAŁY CZAS. Po OK tygodniu bóle się zmniejszyły. Teraz pojawiają się sporadycznie. Zbadałam progesteron i był w normie, wiec luteiny nie dostałam. Myśle, ze bardzo istotny jest odpoczynek.

    mhsv3e5e1p7hrrhi.png
  • makalotia Autorytet
    Postów: 977 644

    Wysłany: 18 maja 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Ja mam czasem takie delikatne bóle czasem w nocy miałam silne. Ostatnio miałam nawet skurcze silne , przez sytuację stresową najprawdopodobniej. Zaczęłam brać magnez doklaniej Magne B6 2x 2 tabletki. Bóle bardzo się zmniejszyły. ;) mocnych już wcale nie mam. Jak boicie się same zacząć brać to zapytajcie swoich lekarzy. Magnez w ciąży jest ważny, szczególnie gdy ktoś się stresuje.

    8 cykl starań, 1 cykl z modlitwą do Św. Rity od spraw trudnych i beznadziejnych
    15 .10 - beta 26,25 ; p13,3
    17.10- beta 63,54; p23,1
    23.10-b 1213, p 15,3

    Niedoczynność tarczycy,
    Hashimoto

    n59y3e5ery2u3gss.png
    860i4z17o1rgxg0z.png
  • Motylkowapanna Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Jestem tu nowa. I chyba mam się z czego cieszyć. Ale po kolei. Choruje na niedoczynność tarczycy także na ciąże się nie nastawiałam ;) Okres powinnam mieć 12 sierpnia. 15 wyjechałam z mężem na urlop w góry. Tam mnie pobolewał brzuch jak na okres więc byłam pewna, że lada dzień nadejdzie @. Nie staraliśmy się jakoś specjalnie - woleliśmy iść na żywioł chociaż było przytulanko w te dni. Wróciliśmy w niedzielę a @ nadal brak. Nie wytrzymałam i poleciałam do apteki. Zrobiłam test wieczorem i od razu pojawiła się kreska gruba i wyraźna! Oczywiście z emocji pół nocy nie przespane ;) dzisiaj pojechałam z rana na bete. Zobaczymy co będzie. Brzuch mnie nadal pobolewa jak na okres ale mam nadzieje, że już nie przyjdzie ;)

  • zofiiia Koleżanka
    Postów: 55 24

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylkowapanna powodzenia. Ja cały czas mam takie bóle, choć przez cały weekend ich nie było ale dzisiaj od nowa. Może to wina pozycji siedzącej w pracy albo ja nie wiem czego. Nie za często chyba tutaj ktoś zagląda i raczej ciężko o poradę.Mój okres miał przyjść 15.08 też nie przyszedł a brzuch bolał bardzo podobnie jak na @. Wiem, że to złudne uczucie ponieważ szokiem dla mnie było samopoczucie w pierwszej ciąży gdyż spodziewałam się @ na 100% byłam pewna, że przyjdzie bo czułam się identycznie co miesiąc a tu jej nie było...i co ciąża. Zdrowe 9 miesięcy. Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie :)


    atdc3e5ez7svjy5i.png
    km5scwa14pwrlpw1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ