X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból żołądka
Odpowiedz

Ból żołądka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, czy miałyście na początku straszny ból żołądka?

  • Toa Autorytet
    Postów: 286 143

    Wysłany: 27 lutego 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety pojawia sie czasem. Ale gdzies od 10tygodnia u mnie. Wszystko przez zaparcia i wzdecia.

    3917bd3e8d73a01ab1b83b758246ebe4.png
    c55f3e3kmvx0lmmb.png
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 27 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, mnie też ostatnio żołądek boli.

    Beti, może to od zmiany diety? Ja zaczęłam pochłaniać olbrzymie ilości warzyw i owoców żeby kropek rósł pięknie. No a np. w owocach są kwasy itp które wcale dobrze nie działają na żołądek i mogą powodować ból.

    p19uvkcbq15t6635.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 27 lutego 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nie boli w sumie żołądek, ale mam uczucie tak jakby wrzodów. Szczególnie po owocach na pusty żołądek... :( Ale moja mama ma wrzody, a to genetyczne, więc może i mnie spotkało...

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 9 marca 2015, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też ostatnio boli żołądek, jakby jakaś nadżerka, tak to odczuwam.

    mhsvh371pdpt408y.png
  • magg Koleżanka
    Postów: 39 16

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam to samo, wg OV dopiery 4tydz3dz a brzuch i żołądek pobolewają mnie od kilku dni ;/

    hchyugpj7aywhof8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam ból żołądka od kilku dni..wczoraj,to myślałam,ze do szpitala pojadę...A tak,jak żołądek nie boli,to czuje jakbym miała cos ciężkiego na nim...juz się martwiłam,ze ze mna cos nie tak,ale widze-nie tylko ja to przechodzę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to zauwazylam,ze jak boli mnie żołądek i szybko cos wtedy zjem-cokolwiek,to przestaje...
    U mnie tez zmienila sie dieta...Przed ciąża bardzo Malo jadłam,głównie warzywa,słodycze,a teraz jem inaczej,wiec moze żołądek po prostu nie wyrabia,czy co...Nie ze jem duzo,na pewno więcej,ale inaczej i juz nawet słodyczy jem duzo mniej...

    Krolowa_Monika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dddodiii ja też teraz ból żołądka zajadam. Myślę, że zmiana diety tu może mieć duże znaczenie, bo i pewnie częstość i wielkość posiłków się zmieniła - mało i często. Ja przed ciążą jadłam różnie - czasem 2 posiłki na dzień, a czasem 5. A teraz odkąd już nie wymiotuję codziennie, to jem co około 2 godziny niewielkie porcje, jak nie zjem, to boli i jest mi niedobrze:/

    dddodiii lubi tę wiadomość

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpisuję się. Mnie też żołądek boli od czasu do czasu a po niektórych potrawach nawet mam wymioty. To podobno związane jest z poziomem hcg, który powoduje zmiany soków trawiennych i spowolnienie trawienia. Także chyba jest ok. W znaczeniu, że tak może się dziać w ciąży.
    Mi bardzo pomaga suchy chleb

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 12:01

    dddodiii lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • Asiowa Autorytet
    Postów: 816 554

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje jakbym zamiast żołądka miała worek kamieni:( i gdy tylko coś zjem czuje kwaśność w gardle i przełyku. Jest to strasznie meczące, tym bardziej, że to u mnie dopiero 6tydzień. Mam mdłości, ale nie wymiotuje. Każdy zapach mnie drażni. Uwielbiałam gotować i piec ciasta, a teraz nie zbliżam się nawet do kuchni...

    dddodiii lubi tę wiadomość

    bl9ccwa1nyfonmaw.png
  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Typowe objawy ciąży :) ja mimo okropnego samopoczucia bardzo cieszyłam się z objawów bo wiedziałam, że to dla dzidzi :)

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ło Matko jak dobrze,ze siedzimy w tym bólu wszystkie...Znaczy nie dobrze,ale z pewnością od razu nam wszystkim lepiej,wiedząc,ze nie jesteśmy z tym same i ze to się tak często w ciazy zdarza...Ufff jaka ulga,bo ja to juz myślałam,ze mam jakiś żołądek chory z nerwow czy cos...
    No to zagryzajmy kochane suchym chlebkiem :-)

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

  • Kika428 Ekspertka
    Postów: 227 452

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam okropne bole zoladka, od zeszlego tygodnia nie moge sobie z nimi poradzic, jak tylko wchodze do kuchni to mnie mdli, a jak pomysle tylko o jedzeniu mam to samo, praktycznie nic nie jem skad mysle ten bol zoladka, brak sil... Zanim wstane z lozka staram sie cokolwiek zjesc chociazby paluszki, banana, herbAtniki i polezec chwile to jest mi lepiej, ogolnie jem cokolwiek co mi wchodzi zeby nie chodzic z pustym zoladkiem, bo lepiej zjesc cos niz nic, pozatym na mdlosci pani ginekolog przepisala mi tabletki cyclizine ktore tez mi troche pomagaja. Zauwazylam tez ze jesli mam mdlosci i ze tak powiem pomoge sobie troche (nie wymiotuje) wywolujac wymioty tak jakby uklada mi sie troche w zoladku i jest mi lepiej, na chwile ale wtedy zdaze cos zjesc i jest mi lepiej, i gdy tylko czuje glod ide cos przegryzc chyba wazne jest to zeby nie prowadzic do uczucia pustki w zoladku bo wtedy jest zle..

    Maksymilian
  • Asiowa Autorytet
    Postów: 816 554

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kupiłam sobie wczoraj twaróg, z doniczki nazrywałam szczypiorku... Myślałam, że zrobie sobie do pracy taką kanapkę- ale rano, na samą myśl o twarożku miałam dość... Wczoraj nie mogłam patrzeć na słodkie, a dziś kupiłam sobie ciasto francuskie z serem... Teraz wiem, ze ciążowe zachcianki to nie fanaberie, tylko rozpaczliwe próby zjedzenia czegokolwiek...

    Madzia890722 lubi tę wiadomość

    bl9ccwa1nyfonmaw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiowa wrote:
    kupiłam sobie wczoraj twaróg, z doniczki nazrywałam szczypiorku... Myślałam, że zrobie sobie do pracy taką kanapkę- ale rano, na samą myśl o twarożku miałam dość... Wczoraj nie mogłam patrzeć na słodkie, a dziś kupiłam sobie ciasto francuskie z serem... Teraz wiem, ze ciążowe zachcianki to nie fanaberie, tylko rozpaczliwe próby zjedzenia czegokolwiek...
    No...jaja są w tej ciąży :) To tylko przyszle mamusie zrozumieją...Wczesniej tez mi się wydawało,ze to przesada z tymi zachciankiami,ale jak pod koniec pierwszego trymestru mnie dopadały zachcianki typu ziemniaki z twarogiem,to juz wiedziałam,ze to nie żarty :)
    Musimy wytrzymac z tymi bólami żołądka,zaczęłam pic miętę,jest troche lepiej...jak was boli,to wrzućcie cos na żołądek..próbujcie wszystkiego co się da,moze w końcu przestanie nas boleć...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zachcianki sie dopiero teraz zaczynaja. I po prostu jestem w szoku ze to az tak.

    Asiowa tez mam okropnie kwasno w ustach po jedzeniu - istny horror, bo nasila mi nudnosci. Ale pomaga zucie mietowej gumy, czy jakies cukierasy mietowe - jak jestem w domu to bez przerwy myje zeby. Choc na troche pomaga.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czuję się fatalnie! Słaba jestem okropnie, bo nie potrafię nic zjeść. Na samą myśl o jedzeniu, a nawet na hasła typu "obiad", "sklep", "jedzenie" robi mi się niedobrze... Szczerze mówiąc to marzę o tym by mieć zachcianki, by mieć smak na cokolwiek! Płakać mi się chcę, bo jestem głodna a nie umiem jeść...
    No i do tego wszystkiego psychicznie też kiepsko się czuję i kręgosłup mnie okropnie boli, chociaż nie mam jeszcze brzucha...Myślałam,że będę się cieszyć tą ciążą, ale to wszystko mi nie pozwala...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 19:35

    aneczka1983, Asiowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak nie mogłam jesc to jadlam biszkopty i krakersy :)

  • aneczka1983 Autorytet
    Postów: 793 378

    Wysłany: 5 maja 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, mnie też chrupiące ratuje. Nic mogę nie jeść prócz coś gruchoczącego pod zębami

    respondeca lubi tę wiadomość

    qq87sg18m5aefiow.png
    f2w3rjjg3orltc4z.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ