X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ból żołądka
Odpowiedz

Ból żołądka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Asiowa Autorytet
    Postów: 816 554

    Wysłany: 6 maja 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj wracając do domu zatrzymywałam się w 4 sklepach (wiejskich) aby kupić sobie totalnie niezdrowe maślane rogale... W ostatnim możliwym znalazłam chałkę- kupiłam. Po powrocie do domu połowe zjadłam z masłem, a Maz nie mógł się na mnie napatrzeć- bo po raz pierwszy od dawna bylam tak uśmiechnięta;).
    Dzisiaj chałka na śniadanie wcale mi już nie smakowała:(

    bl9ccwa1nyfonmaw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia890722 wrote:
    A ja czuję się fatalnie! Słaba jestem okropnie, bo nie potrafię nic zjeść. Na samą myśl o jedzeniu, a nawet na hasła typu "obiad", "sklep", "jedzenie" robi mi się niedobrze... Szczerze mówiąc to marzę o tym by mieć zachcianki, by mieć smak na cokolwiek! Płakać mi się chcę, bo jestem głodna a nie umiem jeść...
    No i do tego wszystkiego psychicznie też kiepsko się czuję i kręgosłup mnie okropnie boli, chociaż nie mam jeszcze brzucha...Myślałam,że będę się cieszyć tą ciążą, ale to wszystko mi nie pozwala...
    Wytrzymaj! Jeszcze ze dwa,trzy tygodnie i przejdzie -zobaczysz:) Nacieszysz sie ciąża :-) Ja tez przeżywałam to samo co Ty i myślałam,ze to się nigdy nie skończy...ale skończyło :-)

  • Asiowa Autorytet
    Postów: 816 554

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie jem... truskawki:)

    bl9ccwa1nyfonmaw.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 27 listopada 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszyłyście mnie, chociaż nie jestem sama- to 9 tydzień, od ok 2 tygodni mam okropne bóle żołądka, tak że nie mogę wstać z łóżka ani się wyprostować, najgorzej wieczorami i w nocy, budzi mnie ból, zwijam się w kulkę i płaczę z bólu. Nic nie pomaga, ani jedzenie ani herbatka mietowa, nic. Nie wymiotuje, ale czasem mnie mdli, cierpie tez na zaparcia i czesto mi sie tak głucho przelewa w brzuchu.. Już myślałam, że to wrzody albo nawet niedrożność.. Ale wygląda na to, że norma

  • Majka90 Koleżanka
    Postów: 51 19

    Wysłany: 30 listopada 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle żąłodkowe powinien złagodzić napar z rumianku, pomaga on również podczas mdłości

    MK.mk lubi tę wiadomość

    PRAWIEMAMA
  • SilentAnnie Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cuddlemuffin wrote:
    Pocieszyłyście mnie, chociaż nie jestem sama- to 9 tydzień, od ok 2 tygodni mam okropne bóle żołądka, tak że nie mogę wstać z łóżka ani się wyprostować, najgorzej wieczorami i w nocy, budzi mnie ból, zwijam się w kulkę i płaczę z bólu. Nic nie pomaga, ani jedzenie ani herbatka mietowa, nic. Nie wymiotuje, ale czasem mnie mdli, cierpie tez na zaparcia i czesto mi sie tak głucho przelewa w brzuchu.. Już myślałam, że to wrzody albo nawet niedrożność.. Ale wygląda na to, że norma

    Cuddlemuffin, herbata miętowa zwiększa bóle jak są nadżerki czy inne około wrzodowe sprawy.

    Ja dopiero co zaleczyłam nadżerkę w żołądku (walczyłam z nią ostatnie pół roku i mam do końca życia brać różne leki :/), a tu się zaczęły problemy pierwszotrymestrowe. "Poranne mdłości" mam wieczorem, przez to kolacja jest wspomnieniem, a waga spada. Choć na razie udało mi się powstrzymywać wymioty, ale nic sensownego nie zjem. Rano jest ok, a około popołudnia zaczyna mnie znowu nadżerkowo żołądek boleć, później przychodzą mdłości i zgaga z głodu, więc jedyne co jem na kolację to ciepłe mleko z miodem. Wizyta u gastrologa dopiero za dwa tygodnie, a ginekolog poradził, żebym starała się już aż tak nie chudnąć (przez chorobę podstawową straciłam 20kg w pół roku i mam spore niedobory minerałów).

    Wypróbuję ten napar z rumianku, bo od samej wody też mnie mdli.

  • LondyńskieSerduszko Autorytet
    Postów: 275 229

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 7tc i okropny ból żołądka mnie złapał :/ taki jakby skręt kiszek :/ macie jakieś sposoby? Masakra

    3jgx9jcgsbc0lwer.png
    3jvzjw4zl5cjzvox.png
    03.08.2017 [*] Aniołek 8tc+3
    mthfr677, Pai1-4G, Vr2 —> metyle+ heparyna 0,4mg
    Hashimoto, niedoczynność—> euthyrox 75/100
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam od dwóch dni takie bóle żołądka + wzięty brzuch, licząc od om jestem w 5tyg. Nie wiem czy to normalne czy coś się złego dzieje? Co mogę na to pic? Zioła ?

  • Miphuhiz Autorytet
    Postów: 1442 1936

    Wysłany: 17 marca, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że znalazłam ten wątek, bo sama mam ciągle bolący żołądek aż do wymiotów :(
    już myślałam, ze coś jest ze mną nie tak.

    👩‍🦱84 - niewydolnosc przysadki (wtórna niewydolność tarczycy, nadnerczy, gonad)
    👨‍🦱85 wyniki siusiakowe OK. HLAC ❌

    AMH -1,01 ->1,59
    Mutacja MTHFR 677C-T i PAI-1 4G ❌
    Kir AA ❌, białko S - 58% ❌
    Kariotypy OK, brak stanu zapalnego endometrium.

    12.2021 cb 😭
    08.2023 start ivf
    30.08 transfer 3BB 💔😭

    11.2023 II podejście do ivf
    ❄️❄️❄️ na zimowisku

    05.02 transfer 4AA (accofil, intralipid, encorton, prograf, bryophyllum, acard, heparyna)
    5dpt - beta 24; 7dpt - beta 93; 9dpt - beta 214; 11 dpt - beta 600 22dpt mamy ♥️
    8tc - 1,72 cm 🐣
    preg.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ