X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam rozne bole. Najpierw to bylo uczucie pulsowania, potem bole na okres ktore mam do teraz. Lapia, trwaja kilka min i puszczaja, czasem trwaja dluzej. Miewalam tez klujace bole podbrzusza ale to bardziej na poczatku. A teraz mam uczucie rozpychania podbrzusza, jakbym tam miala jakas ciezka kulke no i bole na @ tez sa

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie kuje prawy jajnik, a z niego była właśnie owulacja, czy to może być przez ciałko żółte, które się w nim tworzy właśnie? czy powinnam się tym bólem stresować? od razu mówię, że byłam u lekarza i jeszcze mniej wiem niż wiedziałam wcześniej... :/

  • Gdusia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy pobolewala was szyjka macicy na początku? Nie jestem pewna czy to to ale czasem podobnie czułam pod koniec miesiączki. ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie chyba nie, jedynie ten jajnik daje o sobie czasami znaki.

  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 23 grudnia 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie coś tam delikatnie pobolewało w brzuchu tylko nie wiem czy to nie od zaparć, no i ten jajnik ale to takie kłócie. Coś mi się w ogóle wydaje że chyba zanika ta torbiel bo coraz mniej to czuje.

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
  • aaniuskaa Autorytet
    Postów: 378 156

    Wysłany: 25 grudnia 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bobo_frut wrote:
    mnie kuje prawy jajnik, a z niego była właśnie owulacja, czy to może być przez ciałko żółte, które się w nim tworzy właśnie? czy powinnam się tym bólem stresować? od razu mówię, że byłam u lekarza i jeszcze mniej wiem niż wiedziałam wcześniej... :/

    Mnie od czasu do czasu kłuje jajnik prawy, ginekolog mówiła, że właśnie ma to związek z ciałkiem żółtym :)

    bobo_frut lubi tę wiadomość

    Luteina 100mg x 2
    16ud9jcgueagbcz9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie od dwóch dni ciągnie w podbrzuszu, ale mam nadzieję, że to nic powaznego

  • Cordy Autorytet
    Postów: 385 369

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Dopiero się rozkręcamy :) Dziś zobaczyłam II na teście. Natomiast właśnie czuję takie lekkie ciągnięcie oraz delikatne pobolewanie prawego jajnika. Lekarz kazał mi brać luteinę, jeśli pozytywnie zatestuję, ale dopiero mogę się do niego zgłosić w środę (jeśli w ogóle będzie) bo teraz jestem poza domem. We czwartek zacznie się tzw 6 tydzień ciąży więc to takie zupełne początki :) Miałyście tak? To mój pierwszy pozytywny test ever stąd moje obawy :)

    Już razem <3
  • MajaRyt Przyjaciółka
    Postów: 140 34

    Wysłany: 28 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekkie rozciąganie i mam wrażenie, że działają jajniki na zmianę;)

    w57v3e3k6dxm2qej.png

  • Marta_:) Koleżanka
    Postów: 37 27

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeeh straszliwie sie martwie bo zanikl mi bol piersi;/ wczesniej jak lezalam na boku to bolaly, a teraz musze zlapac za sutka zeby je poczuc, mam nadzieje ze to nic zlego:(

    5djyqqmzfwhhvi76.png
  • Asia_30 Autorytet
    Postów: 361 248

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic sie nie martw mnie wcale nie bolaly piersi i dziecko ma sie bardzo dobrze sama wczoraj na usg widzialam :) Nigdzie nie jest napisane ze cycki sa wyznacznikiem prawidlowo rozwijajacej sie ciazy ;)

    klz9df9hph2l42tn.png
  • Agsha Autorytet
    Postów: 867 409

    Wysłany: 29 grudnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bol jak na miesiaczke. Czasem promieniuje do plecow. Nie wiem co robic. Bylam wczoraj u lekarza i mowilam - powiedzialz ze nie powinno byc takich boli. I nic wiecej. Super pomoc.

    Biore nospe... Mam duphaston... Boje sie ze to cos zlego. Dodam ze boli tylko wieczorami. Po nospie mija. Ale jak nospa puszcza to znow boli.

    Olinek jest już na świecie - skrajny wcześniaczek z wadą nerek - ale dzielnie walczy!

    f2wll6d8iksjyby0.png
  • aniapop Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 30 grudnia 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy jakiś lek powiedział Wam moje drogie że no spa skraca szyjkę? Wiec ostrożnie z nią proszę. na oddziałach gin poł jest ona rozdawana jak dropsy, a tak naprawdę robi dużo złego.

    aga2319 lubi tę wiadomość

    860ix1hpswyqcfet.png
    f2w3yx8dmnsfckvw.png
  • gama Autorytet
    Postów: 630 343

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, mnie też kłuje i boli wieczorami najczęściej

    08.01.2016 [*] 6 tc "Pan dał, Pan zabrał "(Hb)
    jox6h3714iyy07ei.png
  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ciąża (nawet jeszcze niepotwierdzona przez lekarza) jest bardzo wczesna. 4tc 3d . I przyznam szczerze, że póki jest tak na spokojnie, że lezę, siedzę, za dużo się nie ruszam to jest ok. Ale jak zrobiłam parę rundek po schodach na dół i do góry, poszłąm do sklepu to czułam takie mocne klucie..ale nie w podbrzuszu tylko jakby lewy jajnik. A całkiem niedawno tak mnie chwyciło, że aż się w pół zgięłam i oddechu złapać nie mogłam... Ale przeszło. Teraz kluje tylko tak chwilami i dużo lżej.
    Wizyta u lekarza we wtorek.
    Mam nie panikować skoro przeszło?
    Żadnych plamień, krwawień ani nic...

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4484

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bóle nie muszą być złe. Spokojnie, zdarzają się wielu z nas. :)

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że takie bóle nie wróżą nic złego...
    Dobrej myśli trzeba być

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta prosze o pilną pomoc!! jestem w 11 tyg., miałam dziś dużo załatwiania i dużo chodzenia, dopadł mnie okropny ból podbrzusza jak w trakcie miesiączki tylko silniejszy, po pół godzinie przeszedł, ale po godzinie znowu wróciło i nadal trwa - nie wiem co robić, nie mogę się za bardzo ruszać. Nie krwawię. W bardzo wczesnej ciąży miałam bóle najpewniej związane z rozciąganiem się macicicy ale dużo krótsze. Nie wiem co robić. jechać na pogotowie??

  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JEDŹ

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
  • NatiB Autorytet
    Postów: 797 551

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uczucie ciągnięcia, dyskomfortu, pobolewania są normalne, ale nagłe, silne, rwące, skurczowe bóle powinny być jak najszybciej skontrolowane i powinno sie wykluczyc zagrozenie - jedz, chocby zeby sie uspokoic i byc pod opieką

    Bartuś❤️
    09.05.2016 - 3640g, teraz już 4 lata i 21kg, strach podnosić
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ