X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro Rose.
    A cykle jakie masz regularne czy nie?
    Ja zawsze miałam 28.29 dniowe, dwa dni spoznila się @ więc zrobiłam tescik rano i od razu wyskoczyły 2 grube kreseczki. Byłam w szoku i przeszczesliwa o 6 rano mężowi zrobiłam pobudk, od razu :)
    Może lepiej zrób test będziesz miała pewność, żeby się nie stresować.
    Ja miałam kilka razy kłócia w terminie @ i byłam wręcz pewna ze dostałam, Leciałam sprawdzić kilka razy ale jednak nie.. :) jak wiadomo nie zawsze muszą być objawy na,samym początku ciazy. 3mam kciuki ;)

  • stelianka Przyjaciółka
    Postów: 80 83

    Wysłany: 27 maja 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaa1208 wrote:
    Witam . Nie wiem co mam już robić . Robiłam sobie 4 testy ciazowe wszystkie pozytywne. Bylam wczoraj u ginekologa i powiedzial mi ze w ciazy nie jestem w 100% i przepisal mi anty.. Dodam ze wczesniej mialam peknietego torbiela na jajniku . Aktualnie mam krwawiaca nadżerke oraz silna anemie co robic ? Ostatnia miesiaczke mialam 19 kwietnia .

    Zrob BETA z krwi a potem za 2 dni powtórz i bedzie jasnośc w Twoim przypadku

    Czekamy na ciebie CÓRECZKO
  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnośnie bólu brzucha. Jestem na samym początku ciąży, 18 dni po owulacji i dzisiaj od rana kłuje mnie w prawym boku bardziej na wysokości pępka i nie wiem czy to normalne czy to ma związek z ciążą czy to może zwykłe dolegliwości jelitowe, miała tak któraś?

  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też na tym etapie kuło po bokach, jakby w jajnikach i przy więzadłach. Lekarz mi powiedział, że to ok. Ciało zaczyna pracować, przygotowywać się, rozciągać. :)

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi na bóle podbrzusza lekarza zapisał No-spe forte 3x1 i Aspargin (magnez+potas) 3x2

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wystepuja czasami bole brzucha jak na @,ale nie sa jakies nasilone,zebym musiala brac jakiekolwiek tabletki :)

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • lelewela Autorytet
    Postów: 471 146

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też pobolewa brzuch, nie wiem w sumie może bardziej kłuciem bym to nazwała, nie codziennie, ale prawie. Jak zaczyna być intensywniejsze biorę no spę. Plamień przy tym żadnych nie mam i z niecierpliwością czekam na wizytę

    iv09l6d8dhueo2ma.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po bólach podbrzusza zorientowałam się że powinnam zrobić test ciążowy. Były bardzo silne i ostre, sądziłam że to pęcherz. Od samego początku ciąży brałam NO-SPE regularnie i na początku luteinę. Później NO-SPE, Furagin i Duphaston bo doszły problemy z pęcherzem. Dopiero w 13tc. bóle ustały, dostałam jeszcze jedno opakowanie Duphastonu i po jego wybraniu póki co wszystko jest w porządku.

    Tynia lubi tę wiadomość

  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 14 lipca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak silne kłucia podbrzusza, trwające co prawda chwilkę, ale dosłownie na chwilę drętwiałam i kuliłam się z bólu. Z racji tego że przez całe życie miałam niewyobrażalnie bolesne miesiączki, myślałam że to właśnie @

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu nowa:)
    Dolaczam po otrzymaniu wyniku bety 245mIU/ml i II kreseczkami:-)
    Mnie tez boli podbrzusze, raz od lewej a raz od prawej strony. Ponoc to normalne w 4tc. Ale na wszelki wypadek nie przemeczam sie,i duzo odpoczywam :)

    Pozdrowki dla was:)

  • Hikaru Autorytet
    Postów: 271 184

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzialka gratulacje :)

    5d5226c818.png

    <3 Leon <3 05.02.2016 4730g/62cm <3
  • Rudzialka Przyjaciółka
    Postów: 94 44

    Wysłany: 14 lipca 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieny;) jakos mala aktywnosc u was na tym forum:p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągnięcie, gniecenie w jajnikach miałam już parę dni po owulacji, potem parę razy nawet takie bardziej bolesne skurcze, do 6 tygodnia przeszło.

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 23 lipca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam takie klucie i ciagniecie. Jajniki, podbrzusze juz rzadziej i pachwiny. Jestesmy w 3t5d naszej brzuszkowej przygody <3 12 dni po owu :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 14 listopada 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A delikatne skurcze koncem 4 tygodnia ciąży albo początkiem 5 to coś normalnego? Ciazy jeszcze nie potwierdzilam, dopiero we wtorek ide na bete bo na jutro mam termin @. Po nospie mi przechodzi i pierwszy taki skurcz mialam w środę albo czwartek nad ranem a drugi dziś

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Paula1991 Ekspertka
    Postów: 206 269

    Wysłany: 14 listopada 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej normalne, macica się zaczyna rozciągać, ale jeżeli się niepokoisz i następują dość często lepiej udać się do lekarza :)

    qb3c3e5e8kmul8e2.png
  • Lies Przyjaciółka
    Postów: 113 64

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeglądnełam cały wątek bo jestem w 5 tc i też mam bóle brzucha. W większości tych, które pisały posty suwaczki zbliżają sie juz do końcówki, albo dzieciaczki szczęśliwie sie urodziły. Ale jest też kilka aniołków i to mnie martwi...
    Ja mam uczucie rozpierania na środku brzucha aż do szyjki macicy, nawet wręcz czasami jakby skurcze. Z kolei kłócie pojawia się po bokach brzucha, tam gdzie jajniki. Ból zdecydowanie nasila się po południu i pod wieczór. Bardzo się boję i dlatego umówiłam się dziś do gina. Wg mnie żaden ból nie jest normalny.

    Synek 12.09.2010 - mój kochany urwisek :)
    Maluszek 12 tc [*] 23.07.2015
    oar890bvvi3ka2ni.png
  • Sarayu Przyjaciółka
    Postów: 114 131

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lies ja mam takie same bóle, ale ja dopiero jutro zacznę 4tc. Też mam nadzieję, że tym razem będzie ok. Daj znać jak po wizycie.

    Tymuś
    s19j7xx.png
    Asia
    5pacdzl.png

    Aniołek 5tc - 18.09.2015


    "Przemienić cierpienie w Błogosławieństwo"
  • Lies Przyjaciółka
    Postów: 113 64

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarayu na wizycie nie potwierdzono jeszcze ciąży - podobno za wcześnie, było tylko coś na prawym jajniku, 36 mm, nie ma jeszcze zarodka, nie wiadomo co z tego będzie. U mnie dziś dokładnie początek 5 tygodnia (5tydz. 0 dni). Co do tych bóli- może to być normalne powiększanie się macicy, dostałam duphaston i muszę czekać do następnej wizyty. Nie powiem żeby mnie to całkiem uspokoiło, szczególnie, że ciąża nie jest potwiedzona. Spróbuję zając się czymś przez ten tydzień do następnej wizyty...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2015, 16:53

    Synek 12.09.2010 - mój kochany urwisek :)
    Maluszek 12 tc [*] 23.07.2015
    oar890bvvi3ka2ni.png
  • Ania_1986 Autorytet
    Postów: 2422 1139

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawiają się bóle przy większym wysiłku lub w stresie. Ostatnio jak mylam podłogi w domu mopem a mam jakieś 80m2 powierzchni podłogowej do umycia to tak mnie bolał brzuch ze musiałam się położyć czułam ze przegięłam. Ale miałam gości i długo nie poleżałam...

    km5sdf9hwdeswesi.png
    0d1y3e3ku8kf4yv2.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ