X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży
Odpowiedz

Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży

Oceń ten wątek:
  • stelianka Przyjaciółka
    Postów: 80 83

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnolia3 wrote:
    Stelianko u mnie moze byc.Najgorsze juz za mna, mdlosci wracajà sporadycznie.Brzuszek rosnie.Ja czuje sie sie nie za cudownie.Czesto robi mi sie slabo, nie mam sily.Ciagle jestem przeziebiona.Nie ma mowy o normalnym funkcjonowaniu.Wciaz nie moge wrocic do wagi z przed ciazy.Jeszcze dwa kilo mi brakuje.Ale dzidzia rosnie zdrowo a to najwazniejsze. A u Ciebie wporzadku?
    Ja mam rzekłabym identycznie jak Ty.Czasami powracają wymioty i mdłości.Co do samopoczucia to jestem taka niemrawa ciągle i bezilna.Od kwietnianie lezę w łożku jedynie na czas drzemki bo wychodziłąm jedynie na siusiu..Bywają 2-3 dni w tygodniu że odzyskuje siły i mogę normalnie przez kilka godzin funkcjonować.Brzuszek mam bardzo mały może dlatego że przy wzroście 174 ważyłam 58 kilo a w tej chwili 62.24kwietnia mam wizytę wiec zdam Ci relacje co i jak.Pozdrawiam

    Czekamy na ciebie CÓRECZKO
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam sie dopytac o te bole jeszcze przed @ gdy sie zaczely bardziej odczowalyscie je jak normalnie pracowalyscie a jak mialyscie dzien wolny odpoczywyscie to byly lzejsze?? Ktoras widziala roznice czy bole byly takie same??? Mialam dzien wolnego i lepiej sie czulam bole nie byly az takie silne jakbym siedziala w domu to powiem ze pewnie bym pomyslala ze "jej" sie cos pomylilo w tym miesiacu i przyjdzie predzej....Nie wiem czy to jest mozliwe jeszcze nie jestem nawet dobrze przed@ a juz z dnia na dzien jest mi ciezkej pracowac...Co chwile mnie cos boli czasami bole sa straszne nie idzie o nich zapomniec:( Nie wiem czy mi sie nie wydaje ale zaczynaja mnie piersi tez bolec....Juz naprawde sama Nie wiem co o tym myslec...

  • wezbejbe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. chciałabym się dowiedzieć czegoś od was dziewczyny. 8 kwietnia miałam dni płodne no i oczywiście był stosunek, bo staram się z swoim partnerem o dziecko. od wczoraj strasznie boli mnie podbrzusze tak jak by na @ i raz jeden jajnik raz drugi takie jakby ciągnięcie. di tego dzień przed bólami podbrzusza zaczely mnie boleć piersi nie umiem ich dotknąć. nigdy przed @ tak nie miałam zawsze w 2 dzień @ dopiero boli. @ mam dopiero dostać 24-25. i wczoraj wieczorem zrobiło mi się nie dobrze. dziś tez mnie mdli czasem a ból nie ustępuje. czy to może być ciąża? czy coś poważnego

    ewunia
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób test w 1 dniu spodziewanej @, niestety trzeba czekać :)


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • wezbejbe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak chyba zrobię :) lub teraz w poniedziałek co bd zobaczę jak się bd czuć bo jak rak samo to zrobię szybciej.

    ewunia
  • minnie_ Autorytet
    Postów: 252 140

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz cykle regularne i wg nich @ ma przyjść 24-25, to moim zdaniem w poniedziałek jeszcze nie ma sensu robić. Ale jak nie wytrzymasz, to rób, tylko pamiętaj że może wyjść negatywny mimo ciąży :)


    13.05.2015 - Aniołek 8/6 tc [*]
  • wezbejbe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam cykl co 34 czasem co 33. nie no wytrzymam

    ewunia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wezbejbe i o to jest pytanie;) wszystkie mamy jakies anomalie ktore normalnie sie nie zdarzaja ale musimy czekac:( Z tymi testami tez by mogli cos. robic zeby byly bardziej czule...Przynajmniej mozemy miec nadzieje po wpisach Pan ktore mialy tak samo i sie dowiedzialy ze bada mamami

  • wezbejbe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz teraz dopiero zobaczyłam ze raz miałam 28 cykl a teraz z lutego na marzec był 34 i nie wiem co już robić. tak bardzo chce wkoncu być mamusia :(

    ewunia
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny!
    Jestem tu nowa niedawno udzielalam się na ovufriend ale udało się i jestem w ciąży: )
    Jednak boję się ponieważ miałam zaplanowany lot mną inny kontynent wczoraj i już jestem za granicą a o ciąży dowiedziałam się w poniedziałek z badania krwi. Zdążyłam pójść do lekarza z wynikiem jednej bety, prolaktyna i progesteronem wszystko ok Ale było za wcześnie mną usg więc zbadał mnie tylko i powiedział zsrr na tyle ile może stwierdzić jest ok.więc poleciałam.
    Jednak od wtorku boli mnie po prawej stronie jakby w pachwinie i niestety bolało i wczoraj i biło i dziś. Wzięłam no spe odpoczelam i było lepiej ale teraz znów boli.
    Czy mialyscie tak? Boję się bardzo wtrącam za dwa tygodnie i chyba umree strachu do tego czasu: (

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 18:51

  • wezbejbe Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nie masz numeru do lekarza ??

    ewunia
  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam do niego i czekam żeby napisał dawkowanie no spy i ewentualnie dupha chociaż progest man dużo. Jednak on teraz jest trochę bzsilny bhp nie miałam możliwości zrobić badan przed lotem więc możemy sobie gdybac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No-spe bierz 3x1 przy czym lepiej by było gdybyś brała tą słabszą a nie forte. To jest dawkowanie bezpieczne dla ciąży. Dużo leż i odpoczywaj, mnie brzuch okropnie bolał przy każdym większy wysiłku,, nawet po zwykłym ugotowaniu obiadu.

  • karola387 Koleżanka
    Postów: 145 15

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kazał brać no spe jak piszesz i duphaston duża dawka przez dwa dni a potem zmniejszyć.
    Mysle że to nic groźnego tylko rozciaganie i stąd ta pachwina Ale dużo lepiej czułabym się psychicznie jakbym miała te badania zrobione

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 03:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety wczoraj zaczelam krwawic 9 dni przed okresem:( nigdy mi sie tak nie zdarzylo wczesniej dostac bylam przekonana ze to ciaza teraz nie wiem jak mam se to tlumaczyc ze cos bylo?? Czy jakies anomalie po prostu mialam??:( Przez pierwsze godz plamienie nie bylo takie jak na okres bylo bardzo skape poprzedzone 2h wczesniej jakas brazowa wydzielina dlatego juz sie cieszylam tylko ze bol bardziej taki jak przy okresie po pracy pojechalam do tak jakby takiej przychodni z naglymi przypadkami bo myslalam ze bedzie szybciej po 2h spedzonych w poczekalni lekarz na szybko mnie przebadal infekcji drog moczowych nie mam zrobil na szybko domowy test ciazowy przy czym mi szczeka opadla bo sama se go moge w domu zrobic bez czekania!!!:( pow ze nic groznego to nie jest w ciazy nie jestem a te anomalie moga byc przez hormony wiec nic sie nie dowiedzialam:(:(;( zmarnowalam tylko czas...:( przepisal mi jakies tabl co mam brac I tyle....Gdybym byla w Polsce to juz dawno bym wszystko wiedziala nie musialabym sie tak meczyc wiec pod tym wzgledem nasz kraj jest lepszy lepiej zaplacic i miec z glowy niz isc za darmo i nic nie wiedziec:( Dlatego pytam sie was drogie kolezanki moze slyszalyscie juz taka historie gdzies i pomozecie mi sie dowiedziec co sie stalo i czy moge miec jeszcze nadzieje ze to to????? Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 03:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam ze krwawienie teraz mam bardzo obfite czysta swieza krew tak jakby z skrzepami jakimis resztkami??? Cos takiego.... 9 dni przed okresem wiec tak jakby cos bylo???Teraz czuje sie lepiej mam tylko duuuuzy bol w srodku jakby macica?? Nie pamietam zeby tak mnie bolala w czasie okresu jajniki mnie juz nie bola co przy okresie mi sie nie zdarza zawsze bola jak cholera!...Prosze pomozcie rozwiklac zagadke;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jeżeli krwawienie masz tak intensywne to raczej mało prawdopodobne żeby to była ciąża, ale ja lekarzem nie jestem...

    Malpka;)786@ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No teraz juz napewno nie....tylko jakos mi to nie wyglada na @:( moim zdaniem to normalne w swiecie krwawienie tylko jaki powod?....i bol jest inny teraz jak na okres troszke jajniki bola a ten bol w srodku jest okropny!:( 3 tyg chodzisz z bolem i nie znasz przyczyny naprawde sie martwie cos jest nie tak ale nie wiem co:( Zobaczymy co bedzie dalej....

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2015, 23:52

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! ;) ja dokladnie nie wiem w ktorym jestem tyg, tydzien temu byłam u lekarza przed wizyta 2 testy pozytywne, planowana @ 8 marca cykle 28-29. Na usg nic nie byl;o widac, poza bardzo szerokiem endometrium, lekarz wyslal mnie na bete , w czwartek zrobilam badanie, tegol samego dnia odebralam wyniki, beta 317 z tabelki 4-6 tydz... martwi mnie to, ze na usg nic nie bylo widac, no i rtowniez doskwieraja mi bole brzucha jak na @ o róznym natezeniu...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ