X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr brak jakichkolwiek objawow w 6 tygodniu ciazy
Odpowiedz

brak jakichkolwiek objawow w 6 tygodniu ciazy

Oceń ten wątek:
  • Judyta Znajoma
    Postów: 24 64

    Wysłany: 15 lutego 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na poczatku 6 tygodnia i troche mnie martwi, ze nie mam zadnych objawow ciazy oprocz braku okresu (biore progesteron). Nie odczuwam zadnych zmian w piersiach (ani nie sa powiekszone, ani nie bola) Boje sie, czy z ciaza wszytko w porzadku. Wizyte u lekarza mam dopiero w piatek. Czy ktoras z Was tez tak miala?

  • marta_kwk Autorytet
    Postów: 478 202

    Wysłany: 15 lutego 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na forum jest wiele dziewczyn które nie maja żadnych objawów, także się nie martw bo to nie musi znaczyć nic złego... ciesz się i funkcjonuj normalnie:) powodzenia

    k0kdi09k1llqhe99.png
    relg4z17a4wdju0z.png
  • sylwiob Znajoma
    Postów: 24 12

    Wysłany: 15 lutego 2014, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż zazdroszczę że nie masz objawów. Pozostaje ci się tylko cieszyć swoim szczęściem i nie szukać dziury w całym.

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 15 lutego 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też początek 6 tygodnia. Z objawów tylko gazy. Co jakiś czas czuje jakby w dole brzucha był pompowany ogromny balon, a potem nagle powietrze się uwalnia. Nie jest to przyjemne i komfortowe.

  • mako Znajoma
    Postów: 21 9

    Wysłany: 15 lutego 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też brak objawów, w pierwszej ciąży również tak było, więc nie przejmuj się tym.

    oeuayx8dssvqrrow.png
  • Judyta Znajoma
    Postów: 24 64

    Wysłany: 17 lutego 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wsparcie, juz mi lepiej. To moja pierwsza ciaza o ktora sie staralismy prawie 3 lata, wiec troche sie stresuje. Dzis mnie dopadla zgaga :)No a poza tym to czuje sie jak bym nie byla w ciazy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judyta, ja do 7 tygodnia miałam niebo...nawet mówilismy z mężem że tę ciąże to przejdę bez jakichkolwiek objawów:)
    No i zapeszyłam bo zaczeło sie pare dni pozniej...najpierw delikatnie, kilka dni mdłosci i znow przerwa. Wiec ja w stresie do lekarza ze nie mam objawów a ten tylko popatrzył na mnie z politowaniem i powiedział żebym sie cieszyła:)
    Dzien po wizycie mdłosci wróciły z podwójna siłą...do tego bóle brzucha, gazy i takie tam;)
    Także przyłaczam sie do dziewczyn- ciesz sie kobieto bo potem bedziesz wspominała ten 6 tydzien z rozmarzeniem;)

    agnieszka1804 lubi tę wiadomość

  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 20 października 2014, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczynki :) Jestem właśnie w 6tc . A wg USG powinnam być prawie 8tc
    Mam nieregularne cykle ok 37 dni .
    Własnie martwią mnie te objawy. Czy piersi powinny pobolewać stale ? Raz bolą bardziej a czasem wcale. No i tak niby jestem senna, zmęczona,bolą mnie plecy i miewam gazy.
    Ale ta zmiana natężenia z mocnych do słabych mnie martwi. :(
    Pierwszą ciążę straciłam :( czy komuś przytrafił się po raz drugi pusty pęcherzyk ?

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 20 października 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja nie miałam pustych pęcherzyków natomiast co do objawów to bym się nie martwiła. Każda kobieta przechodzi inaczej, ja owszem byłam senna na początku ale piersi nie bolały mnie wcale. Dopiero po 10 tyg bolały tylko sutki po 14 dopiero całe piersi. w nocy potrafią tak zaboleć że się budzę za dnia mniej. za to w pierwszej ciąży bolały od samego początku a wymioty miałam od początku do końca ciąży za to w drugiej ciąży wymioty zaczęły się dopiero po 8 tygodniu i się już skończyły. Jak widzisz nawet druga ciąża u tej samej kobiety może przebiegać inaczej. Czemu się martwisz pustym pęcherzykiem. wg usg 8 tydzień to chyba już widziałaś zarodek czy jeszcze nie ?

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 20 października 2014, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszą ciążę poroniłam :( No właśnie gin powiedziała , że ciąża może być młodsza bo mam nieregularne @ i wg usg powinno być koło 8tc a ja jestem w 6tc.
    Kiedy miałam pierwsze usg bylam w 4\5tc i był tylko pęcherzyk z ciałkiem żółtym.

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 20 października 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to chyba na odwrót że z @ wychodzi 8 tc a z usg 6tc bo gdyby z usg był 8 tc to by było coś widać a w 6 tc na usg widać pęcherzyk i jest to normalne
    ale trzeba kontrolować czy pokaże się zarodek u mnie pokazał się po 7 tygodniu a w 9 serduszko

    Beth86 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 20 października 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie , trochę się pogubiłam :) Własnie dzisiaj rozpoczynam 6tc+1d :)
    Jutro mam wizytę to się okaże

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • paulina_b Ekspertka
    Postów: 149 75

    Wysłany: 21 października 2014, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisz co i jak czekam na wieści :) mam nadzieję że dobre :)

    f2wl3e5eod41wpzo.png
    nzjd3e3kx5yd7z3q.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 21 października 2014, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję za wsparcie <3 jesteście kochane :*
    Moja dzidzia ma się dobrze , rośnie!!! :) Dziś zobaczyłam małego kropka jak ładnie pulsuje :) Gin powiedziała , że jest dobrze a więc przestałam się denerwować :)
    Kolejna wizytę mam za 2 tygodnie :)Nadal mam brać Luteinę ,min do 4 miesiąca

    Trzymam za Was wszystkie kciuki , wierzcie że nie warto jednak się martwić bo będzie wszystko dobrze ;) :* Buziaki

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • Aninha Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 21 października 2014, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kikusia gratuluję! :)
    W którym tygodniu dokładnie jesteś?

    Tymuś - kocham, kocham, kocham :)
    fd5fbc6128.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 21 października 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem w 6t+2d :) termin mamy na 06.06 :))

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • Aninha Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 21 października 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To z 4 dni przede mną ;-) Ja jeszcze troszkę muszę poczekać na pierwszą wizytę. Dzięki Tobie mam większą nadzieję, że i ja tym razem zobaczę małego kropka :-) Dużo zdrówka Ci życzę :-)

    Tymuś - kocham, kocham, kocham :)
    fd5fbc6128.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 22 października 2014, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli mogę zapytać to skąd jesteś ?:) Przyśpieszyłaś tą wizytę czy jednak czekasz ?
    Oczywiście , że Tobie się również uda , jestem teraz tego pewna !! :D

    Kiedy mi Gin pokazywała moją kropkę to aż nie mogłam uwierzyć w to co widzę i kilka razy pytałam czy wszystko dobrze :D

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • Aninha Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 22 października 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednak czekam, dzwoniłam do doktora i kazał mi się niczym nie martwić i doczekać do wizyty. Będzie to akurat 6 tydzień i 6 dzień. Tydzień przed moimi urodzinami, mam nadzieję, że będą bardzo szczęśliwe:) Mogę zapytać po jakim czasie od straty udało Ci się ponownie zajść w ciążę?
    Jestem z Piły :)

    Tymuś - kocham, kocham, kocham :)
    fd5fbc6128.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 22 października 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie , że będą szczęśliwe . Heh to świetny prezent ci się szykuje :)
    Jak tylko gin dała nam zielone światło czyli po drugiej @ od straty to działaliśmy i od razu się udało :D mimo , że już nawet byłam przekonana , że nic z tego i @ będzie :P
    A tu niespodzianka :) A ja ze Śląska jestem :D

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ