X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża Bliźniacza
Odpowiedz

Ciąża Bliźniacza

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • xxpaulaa92xx Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 18 kwietnia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży bliźniaczej, dzisiaj jest dokładnie 5+5. Jest to ciąża dwujajowa. Bardzo się martwię by oby dwa zarodki się uchowały. Kolejne Usg mam w 8 tygodniu. Jakie jest prawdopodobieństwo że poronie jedno dziecko. Lekarz powiedział że do 8 tygodnia może się wszystko zdarzyć. Któraś z was może miała podobne doświadczenie i obawy ??

    xxpaulaa92xx
  • Marta.R. Autorytet
    Postów: 498 408

    Wysłany: 18 kwietnia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale o co Ty pytasz, jaka wróżka Ci wyliczy prawdopodobieństwo? Słuchaj boisz się i martwisz, ja mam pojedynczą ciążę i również się boje, to normalne emocje. Na nic nie mamy wpływu, dbaj o siebie, rób co możesz dobrego dla siebie, pogłaszcz brzuch i pogadaj z tymi dziećmi. Serio, niczego nie zmienisz i nie przewidzisz, po prostu ciesz się tym szczęściem które masz 😄

    🧑 1985 🧒 1980
    Czerwiec 2022 piękny chłopiec, 10 apgar
    Marzec 2023 🫄
    Kwiecień 2023 💔
    15.02 6.5mm dziecka 😍 bije serduszko
    21.02 8.2mm bije ❤️
    05.03 28.2mm bije ❤️ rusza głową i rączkami 😍
    26.03 badanie prenatalne, dzidzia zdrowa, 5.8cm, mamy chłopczyka 🙂 niskie ryzyka 💪
    17.04 poczułam pierwszy raz twoje ruchy ❤️
    preg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ