X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża z zaskoczenia :)
Odpowiedz

Ciąża z zaskoczenia :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaZmarzeniami Debiutantka
    Postów: 11 18

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Pisze ten post bo jestem kompletnie zaskoczona. Okres mi się spóźnia 7 dzień więc tylko tak dla własnego spokoju kupilam test ciążowy. Kiedyś się staraliśmy ale nic z tego nie wyszło. Brałam Duphaston ale odpuściłam bo stwierdziliśmy ze nic na siłę. I tymczasem dzis o 19 zrobiłam test który od razu pokazał 2 grube kreski 🙈 zwariowalam, zadzwonilam do mojej cioci która pracuje w klinice ginekologicznej. Mam przyjść w poniedziałek na bete i po tygodniu jak w krwi wyjdzie wszystko ok na usg. Czy powinnam juz zacząć brać kwas foliowy? Jestem jeszcze w szoku 😁

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy nie zaszkodzi, zalecany jest nawet przed ciążą, więc myśle że jak najbardziej możesz ;) Gratulacje i trzymam kciuki za bete ;)

  • MamaZmarzeniami Debiutantka
    Postów: 11 18

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :)

  • MamaZmarzeniami Debiutantka
    Postów: 11 18

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta dzis zrobiona i wyszlo 11123,59 co mnie jeszcze bardziej wprawilo w oslupienie. W środe powtórka ale ginekolog mówi ze beta wskazuję na 6-7 tydzień 😁 i wizyta 22 czerwca na USG 😁

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zdrowie kobiet w ciąży. Na co zwrócić uwagę?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety, kiedy powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie, ponieważ w dużej mierze przekłada się ono na zdrowie rozwijającego się dziecka. Przeczytaj, na jakie aspekty zdrowotne szczególnie zwrócić uwagę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ