X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Ciąża z zaskoczenia :)
Odpowiedz

Ciąża z zaskoczenia :)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MamaZmarzeniami Debiutantka
    Postów: 11 18

    Wysłany: 2 czerwca 2021, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Pisze ten post bo jestem kompletnie zaskoczona. Okres mi się spóźnia 7 dzień więc tylko tak dla własnego spokoju kupilam test ciążowy. Kiedyś się staraliśmy ale nic z tego nie wyszło. Brałam Duphaston ale odpuściłam bo stwierdziliśmy ze nic na siłę. I tymczasem dzis o 19 zrobiłam test który od razu pokazał 2 grube kreski 🙈 zwariowalam, zadzwonilam do mojej cioci która pracuje w klinice ginekologicznej. Mam przyjść w poniedziałek na bete i po tygodniu jak w krwi wyjdzie wszystko ok na usg. Czy powinnam juz zacząć brać kwas foliowy? Jestem jeszcze w szoku 😁

  • Papierowka Ekspertka
    Postów: 224 128

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy nie zaszkodzi, zalecany jest nawet przed ciążą, więc myśle że jak najbardziej możesz ;) Gratulacje i trzymam kciuki za bete ;)

  • MamaZmarzeniami Debiutantka
    Postów: 11 18

    Wysłany: 3 czerwca 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :)

  • MamaZmarzeniami Debiutantka
    Postów: 11 18

    Wysłany: 7 czerwca 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta dzis zrobiona i wyszlo 11123,59 co mnie jeszcze bardziej wprawilo w oslupienie. W środe powtórka ale ginekolog mówi ze beta wskazuję na 6-7 tydzień 😁 i wizyta 22 czerwca na USG 😁

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ