X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dlaczego nic jeszcze nie widac?
Odpowiedz

Dlaczego nic jeszcze nie widac?

Oceń ten wątek:
  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 21 października 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy,a na badaniu USG nic jeszcze nie bylo widac. Martwi mnie to . Doradzcie cos...;(

    cocosowa lubi tę wiadomość

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • szczesliwamama Ekspertka
    Postów: 213 245

    Wysłany: 21 października 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious68 wrote:
    Jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy,a na badaniu USG nic jeszcze nie bylo widac. Martwi mnie to . Doradzcie cos...;(

    Ja zglosilam sie do Pani Ginekolog bedac w 5 tyg i przez tel powiedziala mi zeby zaczekac jeszcze tydzien by bylo widac ;)

    88c5skjocwzv43pd.png[/url]
  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 21 października 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie ma sie czym martwic. Wielka ulga

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 21 października 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez nerwów u mnie w 5 tyg było widać tylko mały pęcherzyk 3 mm, w 8 tyg wskazywał pomiar zarodka na 7 tydz, dopiero teraz pięknie można było wszystko zmierzyć i wg pomiarów wszystko się zgadza

    relgh371zl7nd975.png
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 21 października 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martwcie się , główka do góry . Sama po sobie wiem jaki to jest stres .
    na przełomie 4/5tc widziałam pęcherzyk z ciałkiem żółtym 9,3mm
    U mnie dopiero dziś w 6tc na USG mogłam zobaczyć zarodek <3 Taka maleńka pulsująca kropeczka
    Ciąża może być młodsza , tak jak u mnie . Gin mi powiedziała , że to nie jest nic złego i nie ma powodu do zmartwień po prostu można w ciąże później zajść

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza w poniedziałek, też wg ostatniej @ w 4t6d i u mnie też nie było nic widać (nawet pęcherzyka). Zdaniem ginekolog mam się nie martwić - ciąża najprawdopodobniej jest młodsza, niż to wynika z terminu ostatniej miesiączki, bo na przykład przesunęła mi się owu, albo zapłodnienie było później, albo na zagnieżdżenie potrzeba było więcej czasu. Generalnie to normalne i nie ma co się stresować, uszy do góry i czekać :)

  • Sarah88 Autorytet
    Postów: 1393 1141

    Wysłany: 22 października 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    soprecious68 wrote:
    Jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy,a na badaniu USG nic jeszcze nie bylo widac. Martwi mnie to . Doradzcie cos...;(
    spokojnie, ja byłam w 4 tygodniu a lekarka nic nie widziała! powiedziała, że mam przyjść za 3 tygodnie, te czekanie mnie dobijało, ale na szcżeście potem już było widać bijące serduszko, tak więc poczekaj i sie nie stresuj!

    Kikusia lubi tę wiadomość

    qb3c2n0aibsaj33t.png
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1574 1225

    Wysłany: 23 października 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet nie zaglądałam do dzidziusia wcześniej:) tylko w 7 tyg robiłam usg i serduszko biło super wrażenie:)

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • soprecious68 Przyjaciółka
    Postów: 103 69

    Wysłany: 23 października 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz przeczytalam tyle stron na internecie ,ze siedze i tylko sie stresuje. Siostra zalecila mi zebym sie nie martwila i brala sobie tylko kwas foliowy a 3 listopada mam isc na wizyte tak jak mi poradzil lekarz,tylko,ze jestem w stosunku do niego bardzo nie ufna, bo dowiedzialam sie, ze moja kolezanka poszla do niego i nie wykryl ciazy,chcial jej dac tabletki na wywolanie okresu, co jest jednoznaczne z poronieniem. Poszla do innego i powiedzial jej,ze jest w 4 miesiacy ciazy i dziecko ma sie super. Same wiec rozumiecie. Niestety nie ma szans zeby dostac sie do innego, zbliza sie koniec roku i wszystkie terminy zaklepane,nawet kurde prywatnie.

    Wierze,ze niedlugo będziesz z nami Maleństwo <3
  • Kikusia Autorytet
    Postów: 283 167

    Wysłany: 23 października 2014, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Truskaweczka250 cieszę się ! to super :) ja jeszcze nie widziałam serduszka tylko maleńką pulsującą kropeczkę, ale mam nadzieje że 4 listopada też będę mogła tego doświadczyć :)

    SYNUŚ <3nzjd3e3kvj76trcz.png
    Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej
    proszę...Jestem Przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje Dziecko... A ja Twoja
    Mama!"
  • mikimiki25 Koleżanka
    Postów: 40 46

    Wysłany: 23 października 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) tez byłam wczoraj u lekarza dzisiaj mam 4t6d i nawet nie miałam robionego badania bo gin stwierdziła, że nie ma sensu. Mam przyjść 3 listopada i coś się już pewnie zobaczy :)Zleciła mi tylko badania Bety HCG i dużo przytulanek dla relaksu ;) Dzisiaj odebrałam wynik i mam 47,79 mIU/ml :) mam nadzieję, że ok!

    hchyugpj0xgdpz0f.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak byłam na pierwszej wizycie i to był 5tydz1dz i było widać tylko malusieńką kropeczkę 2,8 mm. Lekarz powiedział żebym przyszła za 10 dni bo ciąża jest za wczesna żeby mógł coś powiedzieć.Więc się nie martw ;)

    wizycie
    soprecious68 wrote:
    Jestem w 4 tygodniu i 6 dniu ciazy,a na badaniu USG nic jeszcze nie bylo widac. Martwi mnie to . Doradzcie cos...;(

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez byłam wczoraj na wizycie.
    jeszzce nic nie widac, jedynie endometrium powiększone do 20mm, zatem jest ok.
    mam wizyte za tydzień, moze wówczas bedzie widac pęcherzyk :-)

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Paula_071 Autorytet
    Postów: 6587 7143

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na jutro umówioną pierwszą wizytę u gin, ale się zastanawiam czy to nie za szybko i czy w związku z tym jej nie odwołać?

    13.08.2015 r.
    11.05.2019 r.
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_071 wrote:
    Ja mam na jutro umówioną pierwszą wizytę u gin, ale się zastanawiam czy to nie za szybko i czy w związku z tym jej nie odwołać?
    Myślę, że pęcherzyk powinno już widać ale zarodka jeszcze raczej nie.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • KasiaeN. Autorytet
    Postów: 556 2668

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dziś byłam na USG. Pęcherzyk urósł 22mm ale zarodka nie widać.Lekarka powiedziała, że USG wskazuje na 8 tydzień ciąży ale, ze najprawdopodobniej nic z tego nie będzie i powinnam doprowadzić do poronienia.Beta rośnie, piersi bolą, od wczoraj mam mdłości.Czy jest jeszcze jakaś szansa???

    relgtv73gp3vr7ra.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:41

  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koniecznie idz na inne USG, ja to samo przezylam w poniedzialek. Rano na usg starej daty pęcherzyk ciążowy 22 mm pusty, lekarka tez stwierdzila, ze prawdopodobnie puste jajo. Wieczorem tego samego dnia poszlam na inne, nowoczesne usg i bylo widac zarodek prawie 5 mm i bijące serduszko!!! A przeplakalam juz caly dzien, ze znowu sie nie udalo. Niepotrzebnie się strachu najadlam.

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niesłuchaj tej lekarki i idz do innego ginekologa na usg

  • Bombikowa Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny .jestem tu nowa i nadszedł dzień kiedy wkońcu napisałam (wcześniej tylko zaglądałam). W 26 dc zrobiłam bete wskazała 57 dwa dni poxniej 221. W 29 dc bylam u lekarza zrobił mi usg i nic nie było widac. Mam kilka objawów ciąży czy powinnan sie martwić. Dodam ze @ powinien być dziś . już wariuję czytam i się doszukuję ratujcie następne usg dopiero w styczniu a poprzednia ciąza mi sie nie utrzymala.

    f2w3skjo1sjz3uoo.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ