X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Dlaczego nic jeszcze nie widac?
Odpowiedz

Dlaczego nic jeszcze nie widac?

Oceń ten wątek:
  • Bombikowa Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny .jestem tu nowa i nadszedł dzień kiedy wkońcu napisałam (wcześniej tylko zaglądałam). W 26 dc zrobiłam bete wskazała 57 dwa dni poxniej 221. W 29 dc bylam u lekarza zrobił mi usg i nic nie było widac. Mam kilka objawów ciąży czy powinnan sie martwić. Dodam ze @ powinien być dziś . już wariuję czytam i się doszukuję ratujcie następne usg dopiero w styczniu a poprzednia ciąza mi sie nie utrzymala.

    f2w3skjo1sjz3uoo.png
  • spinnka Koleżanka
    Postów: 59 43

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma absolutnie zadnego powodu do zmartwien, beta piekna, a na usg jest po prostu duzo za wczesnie! U mnie w 5 tygodniu i 3 dniu byl dopiero sam pęcherzyk 7 mm, a 29 dc to 4 tydzien i 1 dzien...

    PCOS, starania od 06.2012
    11.02.2013 - aniołek (7 tydzień)
    01.07.2014 - aniołek (8 tydzień)
    hchy3e3kx72ungcg.png[/url
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 26 grudnia 2014, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli się martwisz możesz za kilka dni powtórzyć betę i po 48 godz. Jeżeli rośnie i się podwaja po 48 godz. to ok. Czekaj spokojnie. Ciąża to jedne wielkie czekanie.

  • Bombikowa Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo jesteście kochane :-) jutro zrobię betę i chyba nauczę się cierpliwości choć ciężko jak tak bardzo zależy i nic nie wiadomo. Jak będzie powyżej 1500 to może warto zrobic usg wcześniej gdzieś czy nic też nie bedzxie jeszcze?a usg musi być dopochwowe czy może byc zwykle przezpowłoki brzuszne ?

    f2w3skjo1sjz3uoo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    We wczesnej ciąży bad USG wykonuje się przezpochwowo ale tak jak wczesniej pisano może jeszcze nic nie widać . Ja jestem w 4 tyg i mój gin też nic jeszcze nie widział beta 721 w poniedziałek powtórka .Będzie dobrze pozdrawiam

  • Bombikowa Debiutantka
    Postów: 10 4

    Wysłany: 27 grudnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie pozostaje mi tylko czekać ehh jaka ja jestem niecierpliwa. Chciałabym żeby było dobrze i o tym wiedzieć już teraz:-) naoisz jak u Ciebie po usg trzymsm kciuki:-)

    f2w3skjo1sjz3uoo.png
  • Rudawredotka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Jestem nowa.

    Ostatnią miesiączkę miałam 7.05.2015. Niedawno źle się poczułam. Zrobiłam dwa testy różnych firm. Oba pozytywne, z tym że druga kreseczka jaśniejsza... 08.06.2015 zrobiłam betę. Wynik 169.2. Ahh jakie szczęście.
    Dziś byłam u ginekologa. Stwierdziła że nic nie widać, fakt śluzówka powiększona niby ale nic poza tym... Tak bardzo się martwię że nic z tego...

    tak bardzo czekam...
  • Anna 23 Przyjaciółka
    Postów: 190 33

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudawredotka. ..Spokojnie wszystko będzie dobrze ją też testy miałam z blada kreska u lekarza byłam w 5 tygodniu i nic nie widział lekarz, też się martwilam i Cię doskonale rozumiem ale za 2 tygodnie już widziałam zarodek z bijacym serduszkiem także myśl pozytywnie na pewno wszystko Oki i dbaj o siebie

    Anna25
  • madlenka89 Przyjaciółka
    Postów: 98 34

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wiem że chęc sprawdzenia czy tam w brzuszku się rozwija prawidłowo ciąża jest większa niz cierpliwość. Ja mam bardzo fajną doktorke która ma jedną zasadę jezeli wiecie kiedy mniej wiecej nastąpiła owulacja to doliczcie sobie ok 25 dni i wtedy wybierzcie się na pierwsze usg wtedy juz lekarz na 100 % stwierdzi czy jest wszystko ok bo wczesniej nie ma sensu się zamartwiac a wtedy juz widac pęcherzyk i zarodek czasem i serduszko , to jest tak jak czekanie od owulacji do okresu czy się udało czy nie, to samo jest na początku ciąży nic nie przyspieszymy tylko trzeba dać czas naszej fasolce zeby nam się pokazała. Pzdrawiam wszytskie zniecierpliwione i powodzenia! :)

    80e684ff13.png
  • Kali1993 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 5 tyg na USG nie było nic widać oprócz pęcherzyka.. dopiero w 8 tyg widać było zarodek :)

  • Karinio Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    I ja należę do tych mega zestresowanych.
    W 6t2d ciąży(18 czerwca) byłam u gina. na USG Było widać oczywiście pęcherzyk ciążowy z czymś malutkim w środku - gin nie potrafił powiedzieć co to jest, bo za małe. Kazał przyjść za 2 tygodnie. Powiedział oczywiście, żeby się nie stresować, ale jeszcze nie założył mi karty ciąży (założy na następnej wizycie jak zobaczy strukturę płodu). Nie muszę dodawać jak będę się stresować przez te dwa tygodnie (do 2 lipca). Oczywiście mam ciągle książkowe objawy ciąży. Tak się bardzo boję pustego pęcherza (po przeczytaniu dziesiątek stron w necie), że szok. Dodam, że to moja druga ciąża (mam już córkę 8 lat). Whhh... trochę się wygadałam.
    Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karina, ja byłam na USG w 4t6d i dokładnie nie widać bylo nawet pęcherzyka, Martwię się i też jestem zmuszona czekać. Ale powiem Ci jedno, czytanie stron w necie i na siłę szukanie info rujnuję psychikę. Jeszcze tydzień temu siedziałam sino-fioletowo-koperkowa przed kompem i wyszukiwałam hasła typu "puste jajo płodowe" ciąża ektopowa" poronienie" i sobie dałam spokój bo sama siebie doprowadzałam do szału.Kochana trzeba czekać, nie mamy dużego wpływu na to co los nam ześle. Odkąd już nie czytam tych durnych stron , lżej mi czekać i mam bardziej optymistyczne podejście i wiem jeszcze jedno rozwój zarodków jest bardzo indywidualną sprawą. Powodzenia

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • Karinio Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz rację :) ja dostałam zakaz czytania dołujących stron, ale i tak po kryjomu (w pracy) to robię.
    Powiem Ci, że przy pierwszej ciąży w ogóle nie czytałam internetu, betę zrobiłam tylko raz,pierwszy raz poszłam do gina w 10 tyg i w ogóle się nie stresowałam. Wszystko było ok.A teraz siedzę i czytam same mrożące krew w żyłach wydarzenia i nie mogę spać po nocach. Człowiek to jednak lubi sie katować :)
    Wiem, ze nie mamy wpływu. tak strasznie mnie korci, żeby powiedzieć już wszystkim o ciąży (zwłaszcza córeczce), ale muszę niestety poczekać. Wiedzą teraz 3 osoby: ja, mój TŻ i moja mama.

  • cocosowa Autorytet
    Postów: 615 152

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie tylko moja mama, nie wiadomo jak to będzie.Wiem ,że korci aby czytać na necie dramaty, ale spróbuj się powstrzymać, 2 dni a odmieni Ci się myślenie;)

    Starania od 06.2014
    Walka z męskim problemem:( (Terato-Asthenozoospermia ) Z 0 do 1% prawidłowych plemników
    28.07.2015 *11tc
  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten internet tylko stresuje, kiedyś kobiety normalnie rodziły byky w ciąży i nie denerwowaly się jakimiś glupotami z sieci :-)
    Trzeba być pozytywnej myśli, ja dzisiaj ujrzałam dwie piękne kreseczki i juz dzisiaj mam wizytę u mojego ginka. Wg kalendarza 4tc.
    Nie martwmy się na zapas :-)

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • Karinio Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, daj znać jak tam po wizycie Anielico :)

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na wizycie wszystko ok, 6.07 pierwsze usg ;-)
    Skierował mnie na wszystkie badania krwi, dzisiaj byłam na becie, wyniki w czwartek dopiero.
    Czekam z niecierpliwością, a tescik dzisiaj juz z mocniejsza krecha http://naforum.zapodaj.net/thumbs/ed32b28007aa.jpg

    ug37zbmh9r9sv292.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 dpo moja beta wynosiła 170. Dziś byłam na usg i widać pęcherzyk. Zrobiłam błąd bo poszłam do gina w dniu spodziewanej @ i nic nie było widać i sama się nakręciłam na czarne myśli. Już wiem, że czasami warto poczekać. Bo naprawdę warto :)

    anie93lica lubi tę wiadomość

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Karinio Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jesteś już spokojniejsza Styczniowa? :)
    Ja czekam jeszcze tydzień na wizytę u gina. chyba zniosę do tego czasu jajko, a może i dwa :)
    Anielico gratulacje :)

    anie93lica lubi tę wiadomość

  • anie93lica Autorytet
    Postów: 600 896

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karinio wrote:
    Czyli jesteś już spokojniejsza Styczniowa? :)
    Ja czekam jeszcze tydzień na wizytę u gina. chyba zniosę do tego czasu jajko, a może i dwa :)
    Anielico gratulacje :)
    Nie Dziękuję ;-)by nie zapeszyc

    ug37zbmh9r9sv292.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ